myremont logo

tels main05 01
tels main05 02tels main05 03tels main05 04tels main05 05

Вы находитесь здесь:Статьи и обзоры»Статьи по тепло-, гидро-, звукоизоляции, изоляционным работам»Статьи по теплоизоляции, утепление стен и фасадов домов»Екструдований пiнополiстирол ТМ PENOBOARD

Екструдований пiнополiстирол ТМ PENOBOARD

Оцените материал
(2 голосов)

 

10 років теплої турботи

Вже ціле десятиліття будівельний ринок України та ближнього зарубіжжя користується утеплювачем нового покоління – екструдованим пінополістиролом ТМ PENOBOARD.

 

10 років пінополістирол ТМ PENOBOARD виробляється на італійському та німецькому високотехнологічному обладнанні заводу ТОВ «Еліт Пласт» у місті Херсоні. Всі етапи виготовлення відповідають високим європейським стандартам якості та не забруднюють навколишнє середовище. А кінцевий продукт – екструдований пінополістирол має всі міжнародні сертифікати відповідності.

image3

10 років PENOBOARD з просто будівельного матеріалу виріс до бренду, який стає синонімом терміну екструдований пінополістирол та асоціюється з енергоефективними технологіями у будівничі сфері. Цьому сприяє низка фактів:

● Об'єми виробництва ТМ PENOBOARD складають близько 160 000 м3 на рік. Такі потужності дають можливість утеплити біля 3 000 000 м2 приміщень, що відповідає 25 тисячам середньостатистичних домівок на рік, і відповідно 250 тисяч за десять років.

● Площі, утеплені продукцією ТМ PENOBOARD, за середніми підрахунками дають змогу економити на опаленні приблизно 130 000 000 гривень на рік у масштабах України. Відповідно за роки на будівельному ринку цю суму множимо на 10.

● Завдяки високій якості та сумлінному відношенню до партнерів, ТМ PENOBOARD присутня у кожній області України.

● Зарекомендувавши себе на вітчизняному, ТМ PENOBOARD підкорює європейський ринок. На 2019 рік продукція експортується у Молдову, Польщу, Румунію, Грузію, Арменію та Південну Африку.

● ТМ PENOBOARD представлена в будівельному сегменті В2В – екструдований пінополістирол використовують при виготовленні сендвіч-панелей як в Україні так і за кордоном.

● ТМ PENOBOARD приймає активну участь у Всеукраїнських та міжнародних будівничих конференціях симпозіумах та виставках. Найгучніші з них – BUDMA (Польща), ROMTERM (Румунія), Smart Build Forum (Україна), Незалежна теплоенергетика (Київ), Central Fair Building Solutions (Польща).

● На базі заводу створений навчальний центр АКАДЕМІЯ PENOBOARD. Одним з недавніх заходів був з'їзд-семінар представників мережі будівельних магазинів «Епіцентр» та «Нова лінія».

● У великих будівельних виставкових центрах України представлені інформаційно-демонстраційні майданчики продукції.

● Кожного року традиційний з'їзд дилерів TM PENOBOARD приймає учасників, щоб ознайомити їх з новинками, обмінятися думками та обговорити подальшу спільну діяльність та співробітництво.

● Для популяризації енергоефективних принципів у будівництві під брендом PENOBOARD проходить просвітницька діяльність: видавництво журналу, навчальних відео, агітаційних акцій.

● Діти – будівельники майбутнього, саме для них розроблено цікавий мультяшний персонаж PENO, який розповідає, чому треба економити енергоресурси. Також під егідою ТМ PENOBOARD проводиться конкурс дитячого малюнка – «Енергоефективність очима дітей».

● Найкращий показник десятилітньої довіри забудовників до бренду – це велика кількість масштабних об'єктів, утеплених екструдованим пінополістиролом PENOBOARD: львівський аеропорт, багатоповерхові житлові комплекси Києва, Одеси, Львову.

● Постійний контроль якості продукція проходить у сертифікованій лабораторії –PENOLAB, та підтверджується сертифікатами якості.

10 років ТМ PENOBOARD піклувалася не лише про своїх клієнтів та партнерів, а й про тих хто задіяний на виробництві – це сімдесят спеціалістів.

image2

Наразі ТМ PENOBOARD розширює географію виробництва та спектр продукції. Розпочато будівництво нового заводу у м. Тернопіль, який стане ще одним сучасним високотехнологічним підприємством у нашій країні.

ТМ PENOBOARD завжди підтримує теплі відносини з клієнтами, споживачами та партнерами. Компанія з однаковою повагою приділяє час великому споживачеві і дрібному забудовнику.

ТМ PENOBOARD – це 10 років теплої турботи про кожного, хто зацікавлений у сумлінному відношенні до енергоресурсів та у енергоефективному будівництві.

Екструдований пінополістирол ТМ PENOBOARD

Характеристики утеплювача

Екструдований пінополістирол – будівельний теплоізоляційний матеріал нового покоління, який виготовляється з гранул полістиролу шляхом нагрівання та екструзії. Екструзійний пінополістирол має однорідну структуру (з герметично замкнених пухирців). Саме така структура надає матеріалу низької теплопровідності, високої міцності, робить матеріал паронепроникним і не дозволяє вбирати вологу.

Екструдований пінополістирол ТМ PENOBOARD – легкий і одночасно міцний матеріал. Міцність при 10% -му стисненні становить близько 0,2-0,4 мПа, завдяки чому він може застосовуватися при вирішенні широкого спектра завдань по теплоізоляції.

Екструдований пінополістирол ТМ PENOBOARD має низку переваг, що робить його кращим будівельним утеплювачем.

Його відмінні властивості:

• Екологічність (у виробництві застосовуються тільки інертні гази, вихідний матеріал в природному температурному діапазоні практично інертний).

• Низька теплопровідність.

• Висока вологостійкість. Плити PENOBOARD не гігроскопічні.

• Легкість. Міцність на стискання. Конструкційна гнучкість.

• Простота, висока швидкість і технологічність монтажу.

• Довговічність. Гарантований термін експлуатації до вісімдесяти років.

• Міцність і висока стійкість до деформацій.

• Тепло і морозостійкість. Витримує широкий діапазон температур.

• Стійкість до неорганічних розчинників.

• Біологічна стійкість.

• Стійкість до горіння.

Плити PENOBOARD використовують для теплоізоляції різних частин будівель, що робить його універсальним матеріалом. З його допомогою утеплюють:

• Периметр будівлі

• Стіни всередині і зовні приміщення

• Стелю

• Підлогу

• Покрівлю

• Містки холоду

image4

Також цей матеріал застосовують при теплоізоляції холодильних камер, овочесховищ, нежитлових приміщень, вентиляційних систем.

Стандартні розміри плит: довжина – 1250 мм, ширина – 600 мм, висота – 10, 20, 30, 40, 50, 60, 80, 90, 100, 120 мм. Можливе виготовлення не стандартних розмірів під індивідуальне замовлення.

ООО "Элит-Пласт"
73035, г.Херсон, ул 23 Восточная 41-А
тел: +38(0552)359-000; факс: +38(0552)359-214;
e-mail:Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 


О чем бы Вам хотелось еще почитать?

Подскажите нам, какая тема Вас интересует, и наши журналисты напишут для вас интересную статью!

Хотите рассказать о своей фирме или или услуге?

Закажите у нас уникальную статью и получайте дополнительный прирост клиентов!

Прочитано 869 раз