myremont logo

tels main05 01
tels main05 02tels main05 03tels main05 04tels main05 05

Вы находитесь здесь:Статьи и обзоры»Статьи по ремонту»Статьи по ремонту помещений»Ремонту бути!

Ремонту бути!

Оцените материал
(0 голосов)

Витівка з ремонтом квартири завжди виливається у важкі клопоти, непередбачені витрати, хвилювання і напруги, як у фізичному, так і в психологічному плані. Але по закінченні всього цього стихійного лиха, настає штиль задоволення та отримання позитивних емоцій від виду свого житла.

І яким би складним процесом нам не здавався ремонт, багато хто з нас проходив через це, а зараз ці сміливці розповідають своїм друзям і близьким, які вони молодці, що пішли на такий крок, адже дивитися на доглянуту і оновлену квартиру, а тим більше жити в ній так приємно і здорово.

Загалом, висновок напрошується такий - ремонту бути. Але, варто дотримуватися певних правил і тактики під час проведення цього заходу. Якщо заздалегідь все спланувати і обумовити, то буде набагато легше. Отже, Ви затіяли євроремонт або «косметику» квартири:

По-перше, якщо робите його своїми силами, хапатися за всі кімнати відразу немає сенсу. Але і розтягувати на роки його теж не треба - такий ремонт вимотує і закінчується ні на чому. Правильніше за все, продумати план робіт поетапно. Наприклад, спочатку кухня, потім санвузол. Якщо після цього залишаться сили на якусь із кімнат, то краще почати з найменшою за площею, щоб було де розміститися самим і розставити на час меблі з ремонтованого приміщення.

По-друге, не варто сильно скупитися і економити під час ремонту. Якісні матеріали не бувають підозріло дешевими. Вам потім жити в цьому і вдихати все те, що Ви поклеїте, пофарбуєте і покладете.

По-третє, якщо відчуваєте, що самі не впораєтеся, можна знайти фірму, яка робить ремонт квартир недорого. Зазвичай, це адекватні невеликі компанії, в яких працюють по одному або дві бригади професіоналів, що працюють без зайвого пафосу, але обов'язково мають ліцензію. Найматися відшукати невідомих приватних людей по оголошеннях в газетах небезпечно. Вони не те щоб можуть пограбувати, а просто не виконають роботу якісно або зникнуть, кинувши все на половині роботи.

По-четверте. Можливо, це здасться абсурдом, але дивіться на все з посмішкою і залізним спокоєм. Відклеїлися шпалери, розійшовся ламінат, втекли майстри або стали просити більше грошей - це не найжахливіше, що може трапитися в житті. Головне - це Ваше здоров'я і не поновлювані нервові клітини. Адже все можна вирішити без сильних емоцій і моральних напруг. Якщо ви знаходитесь у Львові, Рівному, Донецьку або в Луцьку, Вам може стати в пригоді Мережа Доброго сервісу – Домова служба..

Компанія «Домова служба»


О чем бы Вам хотелось еще почитать?

Подскажите нам, какая тема Вас интересует, и наши журналисты напишут для вас интересную статью!

Хотите рассказать о своей фирме или или услуге?

Закажите у нас уникальную статью и получайте дополнительный прирост клиентов!

Прочитано 993 раз