myremont logo

tels main05 01
tels main05 02tels main05 03tels main05 04tels main05 05

Вы находитесь здесь:Статьи и обзоры»Статьи и обзоры строительных магазинов, интернет-магазинов»Статьи и обзоры строительных интернет-магазинов»Переваги стельового плінтусу і поради з його вибору

Переваги стельового плінтусу і поради з його вибору

Оцените материал
(0 голосов)

Стельовий плінтус: 10 переваг сучасного оздоблювального матеріалу

Стельовий плінтус, або галтель (фріз, багет, молдінг, карніз, бордюр, стельовий профіль – як його тільки не називають!), – це спеціальна планка, панелька для прикриття місця стику між стіною та стелею. Галтелі бувають різні за розміром – шириною та довжиною, можуть мати різний колір та дизайн – як класичний, так і сучасний.

Кріплення стельового плінтусу можливе як до оформлення стін та стелі (шпалерами, фарбою, натяжними полотнами, дерев'яними панелями і таке інше), так і після – на вибір майстра та в залежності від обраних методів роботи і оздоблювальних матеріалів.

1

Використання стельового плінтусу дозволяє вирішити «одним махом» багато питань, які часто виникають під час ремонту та виконання чистових оздоблювальних та декоруючих робіт.

Надання завершеності зовнішньому вигляду інтер'єру. Галтелі згладжують гострі кути і часто інтуїтивно «просяться» для кінцевого оформлення «коробки» приміщення.

Доповнення стилю приміщення, в якому виконувався ремонт. Правильно підібраний стельовий плінтус підкреслить стиль дизайну, надавши гармонійності та виразності інтер'єру.

Здатність зробити приміщення візуально вище, ширше, більше. Грамотне використання галтелей допомагає скоригувати простір, в той час як непродуманий вибір може все зіпсувати.

Легке приховання незначних недоліків ремонту. Стики між стінами та стелею – найпроблемніший момент, на якому до того ж всі «гріхи» майстра видно як на долоні. Стельовий плінтус легко прикриє всі недосконалості, щілини тощо.

Маскування місця прокладених комунікацій. Кабелі та проводи – електрика, інтернет, сигналізація, відеоспостереження і таке інше – легко маскуються галтелями.

Стельовий профіль ідеально поєднуються зі шпалерами, плиткою, натяжними стелями та іншими видами оздоблювальних матеріалів для стелі та стін, що робить дизайнерські можливості майже безмежними.

Галтелі – це справжній порятунок для тих, хто працює з підвісними стелями, адже для них існує не так багато варіантів оздоблення. Деякі види стельових плінтусів просто ідеально «вписуються» в концепцію підвісних стель.

Полістирольні плінтуси мають широкий вибір дизайну і добре фарбуються: підібрати ідеальний варіант зовсім нескладно.

Сучасні стельові плінтуси з полістиролу – досить еластичні, дуже легкі в монтажі і ремонті, з ними просто впоратися навіть «в одні руки» не дуже досвідченому майстру.

Галтелі стійкі до зовнішнього впливу – вологи, УФ-променів, грибків, плісняви. Вони майже не брудняться і багато років виглядають як нові.

В процесі роботи зі стельовим плінтусом з полістиролу треба працювати чистими руками, занадто не давити (наприклад, нігтями) і пам'ятати, що не всі види клею підходять для роботи з цим матеріалом.

Як правильно підібрати стельовий плінтус: 8 порад майстру

Правильний вибір стельового плінтусу допоможе зробити маленьку кімнату більше, вузьку – ширше, темну – світліше. Треба лише уважно обирати галтелі.

Для кімнат з невисокою стелею краще підбирати вузькі галтелі, щоб ширина плінтусу не «крала» дефіцитних сантиметрів.

Вузькі довгі кімнати можна візуально скоректувати широким плінтусом, що допоможе «зробити» їх більш пропорційними та гармонійними.

Широкий плінтус буде недоречним у маленькій прохідній кімнаті: він зробить приміщення ще менше, «завалить» його.

Обов'язково орієнтуйтеся на загальний стиль приміщення і підбирайте плінтус у відповідності до нього. Є безліч варіантів дизайну галтелей: прості (класичні) чи вигадливі, з рівними лініями чи завитками тощо.

2

Якщо стіни і стеля в кімнаті одного кольору, у більшості випадків плінтус має бути контрастним, щоб розділити вертикаль і горизонталь приміщення.

Плінтус під колір стін додасть кілька сантиметрів висоті кімнати, «витягнувши» її догори.

Для невеликих, але високих кімнат можна зробити навпаки, візуально розширивши стелю і кімнату плінтусом під колір стелі.

Можна зробити стельові плінтуси будь-якого кольору в тон до предметів інтер'єру, що є акцентними у дизайні.

Важливо знати загальну фінальну ідею ремонту, щоб вибір був зроблений коректно.

 Якісний стельовий плінтус від українського виробника

Компанія «Добра справа» – це український виробник, що один з перших почав виробництво стельових плінтусів з пінополістиролу в нашій країні і зараз займає перші позиції у цій сфері. Компанія пропонує широкий асортимент виробів, високу якість та прийнятні ціни.

Ми використовуємо німецьку екологічно чисту сировину та європейські технології у виробництві, щоб отримувати високу якість, щільність та еластичність галтелей.

В асортименті є два розміри плінтусів (1300 мм та 2000 мм) різних дизайнерських рішень.

Галтелі дуже легкі, добре фіксуються, мають чіткий малюнок, що не втрачає форми з часом.

Ми пропонуємо найнижчі ціни, адже у вартість продукції не входять витрати на доставку з-за кордону і таке інше.

3

Наші консультанти – професіонали, що завжди готові проконсультувати щодо асортименту продукції, розрахунку потрібної кількості матеріалу тощо.

Відправка товару та доставка у будь-яке місто України завжди вчасна: ми цінуємо час наших замовників.

В нас товар завжди у наявності, ми регулярно розширюємо асортимент, також є можливість замовити стельовий плінтус чи інші вироби (розети, плити, утеплювачі) за індивідуальним дизайном.

http://plintus-ds.com/

 


О чем бы Вам хотелось еще почитать?

Подскажите нам, какая тема Вас интересует, и наши журналисты напишут для вас интересную статью!

Хотите рассказать о своей фирме или или услуге?

Закажите у нас уникальную статью и получайте дополнительный прирост клиентов!

Прочитано 568 раз