myremont logo

tels main05 01
tels main05 02tels main05 03tels main05 04tels main05 05

Балконы под ключ, остекление, отделка, вынос, ремонт, утепление балкона, лоджия

Балконы под ключ, остекление, отделка, вынос, ремонт, утепление балкона, лоджия

Уютный и просторный балкон — мечта любого владельца квартиры. Существует множество компаний, создающих балконы и лоджии под ключ в Ровно и области, воплощая мечты о комфорте в жизнь. Остекление лоджий и балконов, утепление балкона, его вынос и установка шкафа – весь комплекс работ могут выполнить мастера, сэкономив при этом время и деньги заказчика.
Балконы под ключ – это работы, которые включают в себя демонтаж старого балкона, отделку, утепление и расстановку мебели на новом. Остекление ограждает балкон и квартиру от ветра и осадков, повышает тепло- и звукоизоляцию, делает балкон эстетичным. Остекление производится с применением лучших профилей из металлопластика, алюминия или дерева.
Особое внимание стоит уделить остеклению балкона с выносом. Это отличная возможность расширить балкон по подоконнику или по полу, можно существенно увеличить площадь балкона. Еще один этап обустройства балкона — это его внутренняя отделка. Компании города Ровно предлагают различные материалы для применения во внутренней обшивке балкона — это деревянная и пластиковая вагонка, МДФ, гипсокартон. Опытные мастера могут воплотить различные дизайнерские идеи.

Балкони під ключ, скління, оздоблення, винос, ремонт, утеплення балкона, лоджія, Рівне

Затишний і просторий балкон - мрія будь-якого власника квартири. Існує безліч компаній, які балкони і лоджії під ключ в Рівному і області, втілюючи мрії про комфорт в життя. Скління лоджій і балконів, утеплення балкона, його винесення і установка шафи - весь комплекс робіт можуть виконати майстра, заощадивши при цьому час і гроші замовника. Балкони під ключ - це роботи, які включають в себе демонтаж старого балкона, обробку, утеплення й розміщення меблів на новому.
Скління убезпечує балкон і квартиру від вітру і опадів, підвищує тепло - і звукоізоляцію, робить балкон естетичним. Скління виробляється із застосуванням кращих профілів з металопластику, алюмінію або дерева. Особливу увагу варто приділити склінню балкони з виносом. Це відмінна можливість розширити балкон з підвіконня або по підлозі, можна істотно збільшити площу балкона.
Ще один етап облаштування балкона - це його внутрішнє оздоблення. Компанії міста Рівному пропонують різні матеріали для застосування у внутрішній обшивці балкона - це дерев'яна і пластикова вагонка, МДФ, гіпсокартон. Досвідчені майстри можуть втілити різні дизайнерські ідеї.

 

Балкони під ключ, гарантія

Индекс доверия1 Отзывов
Балкони під ключ, гарантія

м. Рівне, вул. Транспортна,13, оф.13

Посилення старої, наварювання нової металоконструкції; виготовлення та монтаж металопластикових та алюмінієвих (розсувних) вікон; оздоблення балкону зовні та всередині (вагонка, сайдинг, світло, підлога). ЯКІСТЬ, ДОСВІД, ГАРАНТІЯ!!!

Балкони, лоджії - монтаж, гарантія, сервіс

м. Рівне, вул. Чорновола, 13, оф. 113 (прим."Облспоживспілки").

Проектування,монтаж балконів,лоджій та оздоблення різними матеріалами. Гарантуємо індивідуальний підхід,розумні рішення,швидке та якісне виконання робіт на всіх етапах. Детальну інформацію та консультацію отримайте в нашому салоні.

Весь спектр услуг для балкона или лоджии, ЕСТЕТ ЛИГА

Ровно, ул. Д. Галицкого, 19, офис 320

Предлагаем весь спектр услуг по обустройству вашего балкона или лоджии. - Металопластиковые и алюминиевые раздвижные рамы с стеклопакетами и на моно стекле. - Подоконники пластиковые, а также искусственный камень, - Отливы, козырьки, пластиковые ...

Засклення балконiв та лоджiй розсувними системами

м. Рівне

Система''PROVEDAL'' - серія розсувних конструкцій використовується для заскління балконів та офісних перегородок. Призначений для виготовлення разсувних, що легко знімаються вікон, а також відкривних чи глухих вікон, товщиною 4 або 6 см. Профіль екстр ...

Засклити балкон

Индекс доверия0 Отзывов
Засклити балкон

Рівне, Кіквідзе 24

Cезон плюс пропонує послугу "Балкон під ключ" в Рівному - 10 років досвіду в даному напрямку - 99%-задоволених клієнтів - організація всіх процесів - доступні ціни Як ми працюємо: 1.Оцінка балкона,замір; 2.Проектування,складання коштористу, врах ...

Ковані та металеві балкони

Индекс доверия0 Отзывов
Ковані та металеві балкони

м. Рівне

Виготовлення та монтаж металевих каркасів для балконів. Декоративні ковані поручні та навіси на балкони. Ціни від виробника. Готівковий та безготівковий розрахунок. Гарантія якості! Телефонуйте - домовимось.

Металопластикові балкони, "Затишок"

Индекс доверия0 Отзывов
Металопластикові балкони, "Затишок"

Ровно, вул. Шкільна, 11, каб. 15

"Затишок" пропонує металопластикові балкони, вікна, двері вхідні та міжкімнатні, підвіконня, відливи, протимоскитні сітки, ролети, жалюзі, скління фасадів будівель, лоджій та балконів… Тут Ви можете замовити скління фасаду будівлі, лоджій та балконів. ...

Металопластикові вікна, балкони, лоджиї

м. Рівне, вул. С. Бандери 62

Виконуємо повний спектр робіт по індивідуальному проектуванні вікон, лоджий, балконів з екологічно чистих профілів, які нададуть уют і затишок вашій оселі

Не нашли что искали? Воспользуйтесь поиском!