Звоните нам, Мы подберем Вам мастера

(050) 034 34 34 (098) 034 34 33

banner vobu 750x100
Покрівельні роботи, покрівля даху, монтаж та ремонт

Покрівельні роботи, покрівля даху, монтаж та ремонт

Будинок без даху - як шия без голови. І від того, наскільки міцною буде «голова», залежить тривалість життя (в нашому разі - вдома) в цілому. Тому підходить до такого питання, як Монтаж покрівлі необхідно з особливою відповідальністю. Отже, яка покрівля краще, кому можна довірити Монтаж покрівлі і що входить у вартість покрівельних робіт у Львові.

Найбільш популярні сьогодні такі види покриття, як м'яка покрівля металочерепиця. Популярність їх пояснюється в першу чергу тим, що монтаж м'якої покрівлі, так як і укладання металочерепиці - це такий процес, який не вимагає ні особливих навичок, ні додаткової техніки. І в тому і в іншому випадку, головне - ідеально рівна основа. А так як Львів в плані розвитку будівельного ринку відсталим не назвеш, то це питання легко вирішити. Досить підібрати потрібної товщини ОСБ плиту і немає проблем з рівною поверхнею, як і не бувало. До того ж ОСБ плита - це ще і додаткова гідроізоляція покрівлі.

В цілому і монтаж м'якої покрівлі та укладання металочерепиці - це два ідентичних процесу складаються з таких етапів, як утеплення даху та покрівлі негорючим матеріалом, далі проводиться гідроізоляція покрівлі, потім кладуть ОСБ плиту і вже на неї безпосередньо покрівельний матеріал. Визначившись заздалегідь з типом даху, і з вибором матеріалів для кожного окремого етапу, можна без праці зробити розрахунок покрівлі. Для цього лише необхідно знати ціни на матеріали у Львові і у скільки обійдеться сам монтаж.

Монтаж покрівлі, як вже мовилося вище, один з найбільш важливих процесів. Покрівельні роботи вимагають не лише наявності досвіду, але і відповідального підходу до процесу в цілому. Тому вартість покрівельних робіт не може бути занадто низькою, навіть у такому місті контрастів, як Львів. Тому, вибираючи підрядника, не впадайте в крайності і пам'ятайте, що висока якість дешевим бути не може. Але і переплачувати за монтаж даху не варто. Адже дах, хоч і головний, але далеко не єдиний елемент будинку. І грошей на його будівництво знадобиться ой як немало.

Покрівельні роботи, як ви пам'ятаєте, складаються з декількох етапів. Кожен з етапів важливий по-своєму. Але особливо важливо саме утеплення даху та покрівлі, тому що, навіть найкрасивіша дах, будучи холодної задоволення принесе мало. Неякісно зроблене утеплення даху, неминуче спричинить за собою частий ремонт даху, який може обійтися в чималу суму.

Тому, коли ви будете проводити розрахунок покрівлі, постарайтеся закласти в кошторис утеплювач, нехай дорогий, але якісний. Пристрій даху будинку можна порівняти хіба що тільки з картковим будиночком, в якому, якщо ослабне основа, впаде вся споруда. У випадку з будинком - слабке утеплення даху якраз таки і здатне послабити саму основу. Будинок, звичайно, від цього не звалиться, але дах доведеться міняти. А це вже набагато більш трудомісткий процес, ніж її спорудження з нуля. Адже в ремонт даху входить повна розбирання даху і її будівництво заново. А значить - ціна питання зростає вдвічі.

 Автор Елена Ремотик

єврорубероїд покрівля дахів

Индекс доверия1 Отзывов
єврорубероїд покрівля дахів

львів

бригада з 10 річним досвідом роботи виконує покрівлю дахів єврорубероїдом.гарантія від 3 років.якісно та не дорого

Строительство кровли, Леодим

Индекс доверия0 Отзывов
Строительство кровли, Леодим

Львов, ул. Научная 3Б

Уже больше 7 лет специалисты компании Леодим занимаются созданием атмосферы красоты ваших домов. Мы специализируемся на реализации широкого спектра качественных, проверенных многолетней практикой материалов для промышленного и капитального строительства, ...

Наші спеціалісти знають все про устрій нової покрівлі, Дах2011Буд

Львов, вул. Володимира Великого 2

Наші спеціалісти знають все про устрій нової покрівлі, ремонт, гідроізоляції будівлі, про сучасні технології устрою плоских і скатних покрівель. Ми допоможемо підібрати Вам оптимальний варіант покрівельного матеріалу, розробимо проект конструкції даху, зр ...

Влаштування нових дахів, ремонт, реконструкція, Будекс

Львов, Петлюри 10/2

Влаштування нових дахів, ремонт, реконструкція горищ під мансардні приміщення Складання кошторису, забезпечення матеріалом. Інженерно-будівельний технагляд, обрахунок вартості будівництва і ремонту, ведення промислових та приватних ремонтів і будов.

Здійснюємо покрівельні роботи в повному обсязі, Асоціація "Сучасні Покрівельні Технології"

м. Львів, вул. Стрийська, 202

Виробництво, продаж, монтаж металочерепиці та металопрофілю. Перелік послуг нашої компанії включає: - Настилання покрівлі будинків та промислових об’єктів; - Облаштування та генеральний ремонт плоскої покрівлі; - Встановлення промислової підлоги; - ...

Ремонтуєм та повністю міняєм рубероїдну покрівлю, Євро-Дах

г. Львов

Ремонтуєм та повністю міняєм рубероїдну покрівлю на сучасний гідроізоляційний Євроруберойд! Гаражі-Квартири-Магазини-Складські приміщеня!!!

Покрівельні роботи єврорубероїдом, гідроізоляція

м. Львів

Виконуємо якісне покриття ЄВРОРУБЕРОЇДОМ ( дашки, балкони, гаражі, будинки, склади, заводи...) , та монтаж ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ фундаментів, підвалів. роботи виконуємо швидко, якісно та надійно! Сприяємо відшкодуванню коштів з ЖКП ( жеківі ), на виконані робот ...

м. Львів, вул. Стрийська, 202

заміри та розрахунок покрівлі проектування та монтаж кроквяної системи роботи по паро- і гідроізоляції покрівлі роботи по утепленню покрівлі монтаж м»якої покрівлі проектування і встановлення водостічної системи встановлення мансардних вікон Fakro і ...

Ремонт плоских кровель

Индекс доверия1 Отзывов

г. Львов

Компания Профиком предлагает качественные гидроизоляционные работы: - Гидроизоляция кровель; - Гидроизоляция фундаментов; - Гидроизоляция вертикальных и горизонтальных площадей - Рулонная кровля Проводим текущий и капитальный ремонт плоских кровель ...

Покриття даху, Кваліфікована бригада

м. Львів

Кваліфікована бригада, швидко та недорого здійснить монтаж несучих конструкцій даху, облаштує покриття даху різними видами покриття: металочерепицею, профнастилом, фальцевою покрівлею, бітомною черепицею.