Звоните нам, Мы подберем Вам мастера.

Адрес
м. Львів, вул. Б.Хмельницького, 230
Главный телефон
(032) 245-93-11Скажите, что Вы нашли объявление на портале "МойРемонт"
Фотографии (1)
Це великий асортимент товарів, торгівельна площа понад 3 500 кв.м., висока якість з гарантією, широкий ціновий діапазон на великій торговій площі, комплексний характер і максимальний доступ покупця до продукту. Зручно і вигідно!

Графік роботи:
Пн.-Пт. 8:30 - 19:00
Сб.-Нд. 10:00 - 19:00

Отзывов (1)

★

не робота
АРС - це не робота. ( будівельний супермаркет АРС, Львів, вул. Б.Хмельницького, 230)
По 1-ше: Використовують безоплатну працю стажерів, спеціально стажують тиждень 5-10 днів і більше(доки не почнеш питати чи прийняли на роботу) і косять під серйозних, що вони ще не знають чи тебе візьмуть(питають, що навчився і т.п.), хоча на співбесіді говорять про 2-3 дні стажувався, коли питання ставиш ребром то, вроді Манько - директор з самозадоволеним виглядом питає, а що Вам ще не сказали, ну, говорить якусь більш-менш логічну причину і каже щось в роді "ви нам не підходите", от диб_л.
по 2-ге: ніхто там не знає як формується зарплата. з/п близько 2 тис. грн. —+(плюс або мінус) близько 700 грн. по словах продавців. Тобто й тут намахують.
по 3-тє: самі продавці зацікавлені у безоплатній праці стажерів початківців, бо якщо продавців на відділі менше то з/п більша.
по 4-те: продавець там є і грузчиком(завозить і розгружає на місце, хоч в магазині є 2 офіційні грузчики), і монтувальником(збирає з частин до готового вигляду), і розкладальником товару, і консультантом, і частково прибиральником, й безплатним відвантажувальником клієнтам товару до машини, і виписувальником товару одночасно, можливо ще щось не згадав. А платять як продавцю.
Тобто в АРСІ ЛОХОТРОН, люди, після майдану це не можна допускати, потрібні, протидія тим хто розводить людей.
написав з досвіду власного стажування(грузив будматеріали 5днів хоч йшов на продавця, хоча я з 2 дня,кожен день питав чи мене приймають на роботу), не ведіться! Або вимагайте хоча б мінімальну оплату за стажування. а найкраще надавайте лохотронщикам!

Оставить отзыв

Карта

Не нашли что искали? Воспользуйтесь поиском!