banner vobu 750x100
Вы находитесь здесь:Статьи и обзоры»Статьи по сантехнике и водоснабжению»Статьи по сантехнике и сантехническим работам»Якісна реставрація ванн з гарантією
Вторник, 05 мая 2015 03:00

Якісна реставрація ванн з гарантією

Автор
Оцените материал
(2 голосов)

Бездоганна сантехніка, яка виблискує білизною, це свого роду візитна картка господарів будинку. Прийшовші в гості люди завжди мимоволі звертають увагу на некрасиву ванну. Вони зауважують, що вона втратила свій вигляд, що її емаль пожовкла, на ній з'явився білястий вапняний наліт і навіть розводи від іржі. І дивлячись на свою сантехніку, багато власників квартир вирішують її оновити.

Причому, першим їхнім рішенням буває піти в магазин і придбати нову красиву ванну. Але таке рішення значно вдарить по кишені власника житла, адже сантехнічні вироби зараз коштують дорого. І якщо він вирішить придбати нову ванну, то йому доведеться заплатити чимало грошей. Так чи варто витрачати значні суми, коли можна замовити послугу Реставрація ванн і дати друге життя вашій ванні.

Відновлення ванн за допомогою акрилу.

Наша фірма пропонує жителям любого міста Західної України свої послуги з відновлення старих ванн. Ми реставруємо ванни в Тернополі. Реставрація ванн Львів, Івано-франківськ, Луцьк, Рівне, Хмельницький, а токож працюємо в усіх обласних центрах. В якості матеріалу, за допомогою якого буде відновлена сантехніка ми використовуємо акрил, який відомий всім своєю надійністю і міцністю.

Ми якісно реставруємо ванни у Львові

Головними перевагами цього матеріалу є:

  • Довгий термін експлуатації. Встановлений вкладиш у ванну розрахований на 10 - 20 років служби. І протягом всього терміну експлуатації сантехніки він буде виглядати дуже презентабельно. На ньому не з'явиться некрасивих подряпин або плям, які завжди бувають на старих чавунних ваннах;
  • Екологічність. Всупереч побоюванням споживачів акрил абсолютно безпечний матеріал, як для людей, так і для тварин проживають в будинку. Тому використовувати його для відновлення ванн можна абсолютно безбоязно;
  • Стійкість до високих і низьких температур. Поверхня з акрилу не жолобиться, не тріскається, не деформується ніяким іншим чином при попаданні на неї дуже гарячою або дуже холодної води.

Наша компанія проводить ремонт ванн різними способами. І наші клієнти можуть вибрати той варіант, який їм здасться найбільш для них відповідним. Перший варіант - установка в чашу ванни вкладки, яка спеціально підбирається за розміром вашої ванни. Другий варіант - створення нової акрилової поверхні, використовуючи при цьому рідкий акрил.

Обидва способи дозволяють створити гарну поверхню ванни. Акрилова вставка повністю приховає непривабливу емаль і плями. Крім того, і це має велике значення, вкладиші і заливка дозволяють не просто реставрувати ванну з естетичної точки зору, але і повернути працездатність сантехніки, на якій є глибокі тріщини. Акрилова поверхня відновлює герметичність ванни.

Всі роботи, які необхідні, щоб встановити вкладиш у ванну або залити рідкий акрил, працівники компанії виконують дуже якісно. Такому високому рівню надання послуг супроводжує те, що в нас працюють професійні майстри. Фахівці компанії відмінно знають всі етапи ремонту і ніколи не порушують технологію, яка застосовується для поновлення сантехнічних виробів. Працюють вони швидко і акуратно, що відзначають усі клієнти, які вже замовили послугу з оновлення ванни.

Повернути старій і непривабливій ванні привабливий вигляд досить легко. Потрібно тільки звернутися в нашу компанію , вибрати спосіб відновлення - вставка або рідкий акрил. Варто зауважити, що ціни, які встановила на ремонт ванн наша компанія, цілком демократичні. Тому у кожного власника квартири є цілком реальна можливість оновити сантехніку без особливого збитку для свого гаманця.

Вам необхідний ремонт ванни? Тоді зателефонуйте нам. Менеджери компанії із задоволенням дадуть відповіді на всі питання, які у вас виникли, і детально розкажуть про всі способи оновлення старих ванн.

Контакты
Прочитано 1766 раз Последнее изменение Вторник, 05 мая 2015 17:59