Звоните нам, Мы подберем Вам мастера

(050) 034 34 34 (098) 034 34 33

banner vobu 750x100
Вы находитесь здесь:Статьи и обзоры»Статьи по сантехнике и водоснабжению»Статьи по сантехнике и сантехническим работам»Майстер сантехнічних наук у Вінниці
Среда, 12 ноября 2014 02:00

Майстер сантехнічних наук у Вінниці

Автор
Оцените материал
(1 Голосовать)

При проведенні капітального ремонту може виникнути питання про тотальну заміну водопроводу та каналізацій. Кожен сантехнік знає, що неможливо поміняти тільки унітаз або змішувач, а старий водопровід залишити на своєму місці. Ніхто не хоче робити позаплановий ремонт. Щоб сучасна сантехніка змогла прослужити вам багато років, найкраще встановити нові полімерні труби. Вони без проблем можуть справно працювати до вісімдесяти років.

Які труби краще?

Для опалення найкраще підходять металопластикові, здатні витримати тиск води до двадцяти атмосфер. Такий міцності вони досягають за рахунок використання спеціальної алюмінієвої фольги. Вони не схильні до деформації через перепади температур в опалювальних системах, на відміну від більш дешевих поліпропіленових. Використання поліпропілену помітно підвищує ризик затоплення квартири.

Сантехник у Вінниці

Якщо мова йде про холодному або гарячому водопостачанні треба використовувати ПВХ труби, вони прекрасно реагують на великий перепад температур. При замерзанні води не деформуються, а розширюються до семи відсотків в діаметрі.

Величезний плюс монтажу сучасних полімерних труб - відсутність необхідності в дорогої зварюванні. Вони стикуються методом пайки. Тільки, під час монтажу майстер повинен уважно стежити за тим, щоб вони не перегрівалися. Грамотно змонтовані труби спокійно прослужать вам багато років.

Як знайти хорошого сантехніка?

Виклик майстра з ремонту  або обслуговування устаткування через світову мережу Інтернет стає все більш і більш популярним.

Переваги різних інтернет послуг збільшується з кожним роком, і на це є свої причини. У старі, добрі часи люди розміщували свої оголошення на стовпах, в газетах, на під'їздах будинків. Такий вид реклами навіть для провінційних міст давно канув в кам'яний вік.

Ну, природно, по-перше, в невеликому оголошенні досить важко описати той чи інший величезний спектр послуг, який надає фірма або організація або приватний сантехник.

Як в невеликій замітці піднести обивателям нові розробки в сантехнічної індустрії або технології, і донести важливу інформацію? Як відобразити об'ємний перелік виконуваних послуг?

Ремонт сантехніки

Раніше доводилося розміщувати часом кілька різних оголошень і подавати різного роду рекламу. Це все створювало досить виснажливий процес подачі рекламних оголошень. В даний час ми виходимо на новий рівень подачі реклами. І в цьому нам допоможе саме мережу Інтернет.
Приміром, клієнту, який займається пошуком сучасних опалювальних систем та спеціаліста, в звичайних газетах буде дуже важко розібратися. Спеціалізовані сайти сантехнічних послуг допоможуть у виборі найбільш вигідного варіанту. Даний вид рекламних прес-релізів допоможе розібратися, які саме системи встановлюються в даний час, на що звернути увагу в першу чергу.

І, у висновку потрібно зазначити найголовніше: у Вас буде дійсно надійна гарантія, що будь-який ремонт справлять якісно, ваш майстер сантехнік - професіонал. Адже сучасні майстри дуже дорожать своєю репутацією, що є запорукою майбутнього успіху будь-якого фахівця.

Установка унітазу

Відвідайте спеціалізовані сайти послуг, де можна ознайомитися з цінами, видами виконуваних послуг і виконаними роботами.

Довірте ремонт дійсно фахівцям своєї справи!

Поради щодо вибору унітазу:

Вподобану модель унітазу спробуйте злегка покачати на рівній поверхні. Унітаз повинен стояти впевнено, торкаючись підлоги всією своєю поверхнею. Якщо ж є люфт (унітаз гойдається), у сантехніка можуть виникнути труднощі при його установці. Кронштейни поступово будуть слабшати, від чого унітаз почне гойдатися. Герметичність слива буде порушена і з'явиться витік води. Якщо ж кронштейни витримають хитавицю унітазу, то в місцях кріплення фаянс може лопнути, тому що прилад, рухаючись, викликає зусилля рівне силі обценьок. До такої ж проблеми призводить нерівна підлога під унітазом. Треба звертати увагу на стики плитки, що проходять під підставою приладу. Якщо ж зазор між унітазом і плиткою все - таки утворився, необхідно зафіксувати унітаз капроновими клинами, виготовленими з дюбелів. А залишився простір майстер заповнюють силіконової герметиком або затіркою для швів плитки. Вибір кольору заповнювача можна вибрати на власний розсуд.

Вибір моделей з чотирма кріпильними отворами, а не з двома, збільшує стійкість вироби. Добре зарекомендували себе моделі з бічними кріпленнями.

При виборі унітазу зверніть увагу, під яким кутом знаходиться випуск (та частина унітазу, яка безпосередньо вставляється в каналізацію). Завод - виробник фаянсу виготовляє виріб з різними кутами під'єднання. Виберіть ту модель, яка збігається з вашою каналізацією.

Так само важливий вибір під'єднання зливного бачка. Він повинен бути оснащений запірною арматурою, для цієї мети добре підходять кульові крани, діаметром 1/2 "дюйма і з'єднаний з бочком гнучким шлангом.

При виборі шланга сантехнік повинен рекомендувати моделі, виконані зі штуцерами і гайками, виготовленими з силуміну. Надійність у них не велика.

Сантехнік у Вінниці може порадити приєднання з гофрованої нержавіючої або мідної труби. Вони відрізняються підвищеною безпекою і гарним естетичним виглядом. Але їх вартість значно перевищує інші види підключень.

Якщо під час ремонту немає необхідності міняти всі сантехнічні прилади, і купується тільки один унітаз, зверніть увагу, що колір, навіть білий, має різні відтінки і може не збігтися з iншими приладами.

При виборі покупки не забувайте - дешево не завжди добре.

Як вибирати труби?

Майстер з ремонту
Я фахівець з великим стажем, розповім вам, як правильно вибрати матеріал і які труби використовувати в квартирах і приватних будинках.

Водопровідна система - одна з найважливіших, від неї безпосередньо залежить комфорт і можливість проживання. Без гарячої або питної води ні про який комфорт життя взагалі говорити не варто. Тому вибір правильних матеріалів, з яких виготовляються труби, є дуже важливим, від якого надійність і довговічність водопровідної системи, а також, що важливо, і якість води, в тому числі і питної, води.

Колись, за часів перебудови, кращими вважалися ті труби, які найлегше виготовляються і використовуються. Найважливіше цінувалася економія. Природно, ніхто ніколи і не замислювався про довговічність, що зараз голосно «гукнулося» в багатоповерхових будинках. Прориви та сантехнічні аварії стали предметів «популярності» комунальних служб на устах підприємливих співгромадян. Тому деякі з підприємливих співгромадян, не чекаючи «манної крупи» від ЖЕКів, починають все активніше модернізувати свою сантехніку, змінюючи старі труби на нові і сучасні.

Тут одразу ставиться питання ребром: які труби сучасні і які, хороші? Здавалося б, відповідь логічно випливає із запитання: хороші ті, які коштують не дорого і не потечуть через тиждень, місяць чи рік. А сучасними можна назвати труби родом із Західної Європи - мідні або пластикові (поліпропілен - для гарячої води, поліетилен - для холодної). Якщо з пластиковими все більш-менш зрозуміло, то мідні у нас поки мало поширені.

У чому їх перевага перед пластиковими трубами? Більшою механічної міцності і - найважливіше - мідні не виділяють на внутрішніх стінках шкідливих речовин, що характерно для деяких типів пластикових труб.

Порівняно зі сталевими і чавунними трубами мідь практично не кородує, що забезпечує довговічність порядка 200 років

Кожен сантехнік знає, що порівняно зі сталевими і чавунними трубами мідь практично не кородує, що забезпечує довговічність порядка 200 років. Мідь однаковою мірою реагує на нагрівання та охолодження, тому мідні труби використовуються не тільки у водопровідній системі, але також і при підводі газу, опалення та кондиціонування. Одним словом, «царські» труби. От тільки біда в таких випадках всього одна - ціна. Зважитися на монтаж мідних труб у себе можуть хіба що мешканці сучасних елітних багатоповерхівок, а мешканці різноманітних «хрущовок» і більш добротних будівель часів Радянського Союзу можуть і не пробувати. Причина не тільки в ціні такого рішення, справа також і в тому, що монтувати мідні труби разом зі сталевими не варто - мідь і сталь володіють різним електрохімічним потенціалом. Вельми можливий і бажаний варіант монтажу у власному будинку.

Якщо власники приватних будинків та деяких багатоповерхівок можуть зважитися на «апгрейд» водопроводу, то, що робити звичайному жителю багатоповерхових «шпаківень»? Крім пластика і стали, взагалі кажучи, нічого іншого й не залишається. Хоч сталь, особливо нержавіюча, і надійна, але все ж поступається міді. Крім того, сталь необхідно при монтажі зварити, а для цього потрібні електроди або балони з газом.

Кращим варіантом монтажу сталевих труб може служити фитинг, тобто спеціальні вузли для з'єднання. Сталеві труби люблять «плакати», втім, і пластикові теж. Відбувається це при перепаду температур. Тому необхідно продумати систему ізоляції, щоб не довелося махати ганчіркою, витираючи підлогу, і влаштовувати розборки з сусідами.

Дешевше сталевих труб можуть бути залізні, але прослужить таке рішення років двадцять, а може, й менше, т.к. залізо іржавіє. Додається складність роботи. Та ще і проходить по таким трубам вода «освіжиться» високою концентрацією заліза, крім вапняку і хлорки, якими щедро постачає нас. Тому радить сантехнік професіонал: не скупіться на матеріал з нержавійки або з цинковим або хромовим покриттям. В міському середовищі таке рішення оптимально по співвідношенню «надійність / ціна».

Контакты

Компания "Ваш личный сантехник

Прочитано 975 раз Последнее изменение Среда, 12 ноября 2014 16:36