Звоните нам, Мы подберем Вам мастера

(050) 034 34 34 (098) 034 34 33

banner vobu 750x100
Вы находитесь здесь:Статьи и обзоры»Статьи по тепло-, гидро-, звукоизоляции, изоляционным работам»Статьи по гидроизоляционным работам»Полімери - найефективніші будматеріали для гідроізоляції та наливної підлоги
Вторник, 06 января 2015 02:00

Полімери - найефективніші будматеріали для гідроізоляції та наливної підлоги

Автор
Оцените материал
(1 Голосовать)

Останнім часом, полімери стають все більш популярними саме як будівельні матеріали. Це пояснюється такими їх властивостями, як міцність, великий експлуатаційний термін та надзвичайна легкість у використанні.

ПП «Галізотерм» - офіційний західноукраїнський представник київської компанії «Сіопласт», яка спеціалізується на виробництві саме таких будматеріалів. 
Приватне підприємство «Галізотерм» пропонує увазі покупців широкий вибір продукції, яка може бути умовно розділена на дві категорії:

  • лакофарбові покриття;
  • тепло-та гідроізоляційна продукція.

Окрім цього, компанія надає послуги з виконання будівельних та гідроізоляційних робіт; отже можна сказати, що вся продукція компанії пройшла випробування на практиці.

Приведемо скорочений опис основних різновидів товарів від «Галізотерм».

  • Покриття з атмосферостійкими властивостями. Рідка гідроізоляція забезпечує надійний захист будь-яких поверхонь від негативного впливу коливань температури, опадів, сонячного випромінювання. Широка кольорова гама та особливий кремнійорганічний склад сприяють не тільки  захисту, а й надзвичайно естетичному зовнішньому вигляду поверхонь з бетону, металу чи дерева.
  •  Термостійкі покриття. Розрізняють покриття для металевих та мінеральних конструкцій. Основне призначення термостійких емалей: захист від дії високої температури (але не більше +600 °С). Використовують у котельнях, паро-та газопроводах, компресорному та теплоенергетичному обладнанні.
  • Гідроізоляційні матеріали. Основне призначення – захист будівель від негативного впливу вологи. Переваги цих матеріалів: надзвичайна міцність, простота у використанні (для нанесення рідкої мембрани достатньо звичайної щітки), надзвичайно проста технологія використання (полімер цементна мембрана може бути нанесена навіть на вологу поверхню). Різновид цієї мембрани – рідка гума, або гідроізоляційна мембрана. Цей інноваційний матеріал встиг здобути неабиякої популярності. Наноситься механічним методом (розпилювання) та забезпечує захист поверхонь будь-якої форми.
  • Наливна підлога. До переваг цих підлог відносять високу механічну міцність, несприйнятливість до механічних ушкоджень, досить великий термін експлуатації. Розрізняють полімерні та епоксидні наливні підлоги. Полімерна підлога використовується у приміщеннях з великим статичним навантаженням. Використовують такі підлоги на підприємствах хімічної та фармацевтичної промисловості, у дитячих та медичних закладах, у торгівельних, складських та багатьох інших приміщеннях з підвищеною вологістю.
  • Ґрунтовки – величезний вибір покриттів, які сприяють надійному зчепленню фарби та поверхні. Забезпечують антикорозійний ефект. Розрізняють ґрунтовки для кольорових та чорних металів, для мінеральних поверхонь та протекторні ґрунтовки.
  •  Лаки та захисні емалі (харчова, корабельна, флуоресцентна, дорожньо-маркувальна).

Надвисока якість та невеликі ціни – ось що відрізняє «Галізотерм» від багатьох подібних підприємств. Компанія співпрацює безпосередньо з виробником продукції. Це дозволяє зберігати ціни досить привабливими для покупців. Широкий асортимент товарів дозволяє будь-якому споживачеві вибрати продукцію згідно зі своїм смаком та потребами.

Продаж товарів здійснюється оптовими партіями. Мінімальний розмір опту – 20 кг. Для доставки товарів використовується «Нова пошта». Це означає надзвичайно швидку доставку замовлення у будь-який населений пункт України. Протягом кількох днів після оформлення замовлення, замовник отримує покупку.

Співробітництво з «Галізотерм» має самі плюси: значна економія часу та грошей, відмінне обслуговування та продукція найвищої якості!  

Контакты

ПП "Галізотерм"

Прочитано 905 раз Последнее изменение Воскресенье, 25 января 2015 14:55
Другие материалы в этой категории: « Защита от воды крыши и террасы