Звоните нам, Мы подберем Вам мастера

(050) 034 34 34 (098) 034 34 33

banner vobu 750x100
banner vobu 750x100
Аварійне відкриття та ремонт замків, заміна та врізка

Аварійне відкриття та ремонт замків, заміна та врізка

Людям, які роблять ремонт і міняють двері, може бути необхідна встановлення замків. Не менш поширені випадки, коли потрібна заміна замків на старій двері в силу зносу або інших причин. Поставити дверний замок самостійно може бути дещо проблематично, особливо коли під рукою немає спеціального обладнання. Замки для дверей продаються у всіх будівельних магазинах таких міст, як, приміром, Хмельницький. Грамотно зроблена встановлення замків - гарант хорошої роботи двері і вашої безпеки.

Встановлення замків може бути виконана як самостійно, так і за допомогою фахівця-слюсаря, яких досить багато в усіх містах і зокрема в Хмельницькому. Якщо ж наявний дверний замок з якихось причин втратив свою працездатність, виконується заміна замків. Заміна може бути повною, проте можлива й заміна личинки замка. У подібних випадках остов замку зберігається, змінюється лише його серцевина, механізм. Заміна личинки замка прийнятна для несуттєвих поломок, в більш серйозних випадках необхідна повна заміна. У деяких випадках необов'язково міняти замки для дверей, достатньо зробити легкий ремонт - прочищення, змазування.

У будь-якої людини може виникнути ситуація, коли необхідно аварійне відкриття замків. Випадки, коли може знадобитися розтин замків, найрізноманітніші: застрявання ключа в замку або його втрата, блокування замку дверною ручкою, різке захлопування дверей і багато іншого. Розтин замків виготовляє майстер з Жеку, однак йому потрібно пред'явити документи, що підтверджують право власності або прописку за даною адресою. Якщо ж у домовласника не виявилося при собі документів, а розтин замків йому терміново необхідно, право власності можуть підтвердити сусіди. Після того, як проведено розтин замків, швидше за все, знадобиться встановлення замків. Ціна на аварійне відкриття замків, наприклад, у Хмельницькому становить близько 20 доларів.

Замки для міжкімнатних дверей встановлюються набагато простіше, ніж для вхідних. Як правило, для цієї мети підійде простий замок без ключа, замикається за допомогою засувки з одного боку. Замки для міжкімнатних дверей можна встановлювати самостійно при наявності необхідних інструментів.

За спеціалістом, який здійснює установку замка, необхідно наглядати. Потрібно стежити, щоб врізка була акуратною і якісної, а навколо замку не стирчала стружка. Встановлений замок не повинен видавати неприємних звуків і повинен легко відкриватися за допомогою ключа. Ключ не повинен провертатися занадто туго, його рух має бути легким, невимушеним. Якщо врізання замку виконана за всіма правилами, то він прослужить довго і буде захищати вас від небажаних гостей. Замовити установку замка можна в районному Жеку, або у приватного слюсаря, якими рясніють всі великі міста і зокрема Хмельницький. Крім того, послуги з встановлення замків надають компанії, що займаються установкою дверей або виготовленням ключів. Заміна замків обходиться від 5 до 30 доларів в залежності від складності.

 Автор Елена Ремотик

Аварійне відкриття замків

Индекс доверия0 Отзывов
Аварійне відкриття замків

м. Хмельницький, вул. Грушевського 45

Про компанію Наші послуги: Аварійне відкриття автомобілів, квартир, сейфів Виготовлення ключів для автомобілів, квартир, домофонів Комп'ютерне виготовлення ключів

Установка замків. Заміна та ремонт замків. "Домовик"

г. Хмельницкий

Ми надаємо такі послуги тесляра: - установка дверей; - установка замків накладних; - установка врізних замків в металеві двері; - установка замків врізних в дерев'яні двері. А також: - ремонт замків; - заміна замка без врізання і з врізкою. Коли ...

Установка дверних замків, Реал-Буд

Индекс доверия0 Отзывов
Установка дверних замків, Реал-Буд

г. Хмельницкий

Компания «Реал-Буд Сервис» - это объединение специалистов, которые работают на рынке строительных услуг много лет. Наши специалисты имеют опыт работы не только в Украине и СНГ, а и в странах Европы и Северной Америки. Благодаря опыту наших мастеров (в том ...

Установка заміна замків дверей

Индекс доверия0 Отзывов

г. Хмельницкий

Будь-якій людині може знадобитися професійні ремонт і заміна замків для дверей квартири або будинку. Звертаючись до кращим фахівцям, можна замовити високоякісні послуги по ремонту замків і бути спокійним за виконання роботи.

Монтаж і установка або заміна замків, ТОВ «Домашній майстер»

Хмельницкий, ул.Подольская, 3

Монтаж та встановлення: дверей, карнизів, плінтусів, замків. Реставрація дверей. Обшивка вагонкою.

viber