Звоните нам, Мы подберем Вам мастера

(050) 034 34 34 (098) 034 34 33

banner vobu 750x100
Виготовлення та розрахунок сходів (гвинтові, деревяні, з дерева)

Виготовлення та розрахунок сходів (гвинтові, деревяні, з дерева)

При споруді будинку включає кілька поверхів, важливим етапом стає установка сходів. Будівництво сходів в Чернівцях іноді буває складним, але головне не допустити найпоширеніші помилки:
  • 1. Будівництво сходів, а точніше проектування - почалася при закінченні будівництва всього будинку. Тобто про те, як буде виглядати сходи і яких вона буде розмірів - не враховувалося. Досвідчені проектувальники можуть знайти виходи з ситуації, однак якщо масштаби сходи не були враховані перед будівництвом, то таке завдання стає складніше.
  • 2. Деревяні сходи були встановлені у той же час, коли були зведені наступні поверхи. Тут помилкою виступає те, що в кінці побудови сходів з дерева зіпсуються тому що ними будуть часто користуватися будівельники, можуть утворитися потертості та подряпини. Сходи в будинку повинні встановлюватися в кінці будівництва згідно з планом будівництва.
  • 3. Тимчасові сходи для будинку можуть опинитися постійними. Така помилка виникає, якщо побудована тимчасова сходи здається, досить не поганий по надійності і її просто оббивають дерев'яними планками для поліпшення зовнішнього вигляду і встановлюються красиві перила для сходів. Але це звичайно не правильне рішення, яке в підсумку може призвести до руйнування.
  • 4. При виготовлення сходів були допущені помилки, не дотримані норми будівництва. Сходи для будинку стають у такому випадку, небезпечними і не зручними.
  • 5. Складна конфігурація. Виготовлення сходів передбачає те, що сходи не завжди повинні бути одноманітними і прямими, розрізняють гвинтові сходи, бетонні сходи, деревяні сходи, металеві сходи різних конфігурацій, однак основною функцією для будь-якої стає зручність і простота. Зрештою якщо ви вирішили встановити занадто об'ємні перила для сходів або зробити гвинтові сходи занадто закрученими і складними, то це може призвести до втрати функціональності і затишку.
  • 6. Перила до речі відіграють велику роль. Їх не правильне положення або відсутність може привести до великих складнощів при експлуатації виробу. Сходи в будинку повинні мати для зручності перила. Якщо ж ви вирішили не встановлювати такі, то незабаром ви передумаєте.

Розглядаючи металеві сходи можна зробити кілька основних зауважень. Такі сходи особливо популярні при будівництві абсолютно будь-яких будинків. Гвинтові сходи найчастіше являє собою металеву конструкцію зі сходами з дерева. Розрахунок сходів, складні або стаціонарні так само все частіше виконуються з металу. Розрахунок сходів представляються декількома типами залежно від місцезнаходження горища. Деякі з них можуть бути вбудованими в порожнину горища і бути спускними або ж розкладатися в кілька етапів.

Сходи в будинку будуються в кінці всього будівництва. Але те, як вона буде виглядати, габарити і функціональність обумовлена і сплановано вже задовго до будівництва. Зараз у Чернівцях можна отримати послуги з проектування та встановлення сходів. Дизайн сходів буває різноманітних конфігурацій, стилів, матеріалів і розмірів. Сходи з дерева виготовляються за допомогою різних порід, включаючи червоне дерево. Бетонні сходи, виготовлені з висококласних сумішей бетону, на металевій основі, можуть бути виконані за вашим побажанням. Бетонні сходи в результаті облицьовують плиткою і декоративними деталями, такі застосовні не тільки на вході в будинок, але і в самому будинку. Дизайн сходів в Чернівцях надає компанія, яка вже багато років успішно займається виготовленням сходів.

 Автор Елена Ремотик
Сходи з натуральної деревини, ПП «Тарком»

Черновцы, ул. Попова 5

Підприємство є виробником євровікон, дверей, сходів з натуральної деревини всіх стилів і напрямків. Двері виготовляються з натуральної деревини - масив сосни, вільхи, клена, ясена, дуба та інших порід). Можливість виготовлення дверей нестандартних форм та ...