Звоните нам, Мы подберем Вам мастера

(050) 034 34 34 (098) 034 34 33

banner vobu 750x100
banner vobu 750x100
Покрівельні роботи, покрівля даху, монтаж та ремонт

Покрівельні роботи, покрівля даху, монтаж та ремонт

Виконати Покрівельні роботи можна і самому, але краще скористатися якісними послугами фахівців. У Чернівцях ринок матеріалів і фахівців зараз досить широкий. Можна замовити послуги за привезення та встановлення матеріалів, вартість покрівельних робіт є договірною, і обговорюється з замовником після всіх необхідних замірів.

Будь-які роботи виконуються покрівельниками такі як: розрахунок покрівлі, монтаж і ремонт даху виконуються будівельниками, яких можна найняти на фірмі надається матеріал. Розрахунок покрівлі в Чернівцях відбувається відразу після виклику спеціаліста. Він оцінює масштаби робіт і робить потрібні виміри. Що б покласти покрівельний матеріал на стару дах необхідно спочатку провести демонтаж покриття. Зокрема при глобальних роботах стару дах руйнують і натомість їй будують нову, з новим каркасом і горищем. Покрівельники - будівельники проводять всі необхідні роботи по усуненню несправностей, ремонт, демонтаж або удосконалення дахів.

Покрівельні роботи складаються з декількох етапів:

  1. створення проекту будинку, даху
  2. розрахунок масштабу і вартість покрівельних робіт
  3. утеплення даху
  4. укладання покрівельного матеріалу

Вибрати матеріал для перекриття даху не просто, краще звернутися з цими питаннями до фахівця. Монтаж покрівлі це складний механізм. Що б гідроізоляція покрівлі була якісною і надійною встановлюють ще один шар ізолятора під обшивку. Укладання металочерепиці відбувається в кілька етапів. Спочатку створюється несучий каркас, металева основа. Потім викладається гідроізоляція покрівлі, після чого може відбуватися монтаж м'якої покрівлі або іншого матеріалу. Укладання металочерепиці відбувається в останню чергу починаючи з нижньої частини даху і поступово пробираючись вгору.

Найчастіше, таким чином, відбувається утеплення даху. Монтаж покрівлі передбачає створення теплої і надійного захисту будинку. Що б добитися цього при будівництві будинку використовують спеціальний матеріал - теплоізолятор. Утеплення даху відбувається таким же чином, як і стін. Під загальний каркас підкладається тканина теплоізолятора.

Монтаж м'якої покрівлі представляє з себе укладання плит або настилів з м'якого матеріалу. Такою є дуже щільним і абсолютно водонепроникним. Зараз Чернівці все частіше використовує таке покриття в новобудовах. Все тому що матеріал досить міцний і не дорогий. З таким матеріалом зручно працювати. М'яка черепиця легко і міцно лягає на поверхні даху. Монтаж м'якої черепиці виробляють за допомогою саморізів і спеціального будівельного клею. Утеплення даху та покрівлі це важливий аспект будь-якого будинку, при виборі покрівельних матеріалів зверніть увагу на якість і характеристики виробу. Ремонт даху м'якого типу відбувається найчастіше від того, що деякі сегменти полотна можуть пошкодитись або потріскатися. Монтаж покрівлі при цьому проходить технічне обслуговування раз у п'ять років у цілях виявлення проблеми.

 Автор Елена Ремотик

г. Черновцы

досвідчена бригада зі своїм інструментом і досвідом роботи. доступні ціни. якість роботи гарантуємо.

Будівництво і реконструкція покрівлі, ПП Стройдом

Черновцы, ул. Головна, 265С

Силами нашої компанії ви зможете не тільки реконструювати або побудувати нову покрівлю, але і придбати якісний з гарантією покрівельний матеріал за дуже привабливою ціною.

Руберойд, покрівельні роботи

Индекс доверия1 Отзывов
Руберойд, покрівельні роботи

г. Черновцы

Бригада зі своїм інструментом виконує всі види покрівельних робіт: руберойд, м'яка покрівля, металочерепиця, встановлення крокв, утеплення даху. Гарантія! Доступні ціни!

Укладання покрівлі, Лідер-98, ТОВ

Индекс доверия0 Отзывов
Укладання покрівлі, Лідер-98, ТОВ

Черновцы, ул. Руська, 129

Монтаж покрівлі це роботи, яка робиться на довгі роки і дуже важливо вибрати якісну покрівлю, щоб надалі не було проблем. Укладання покрівлі займає від 1 місяця до 2-х, в залежності від складності виконуваних робіт.

Ремонт покрівлі, ПП "Санітарія"

Индекс доверия1 Отзывов
Ремонт покрівлі, ПП "Санітарія"

Черновцы, Б.Г.Сталинграда, 5

Роблячи ремонт покрівлі, слід все ретельно спланувати, так як виконання даного виду роботи є складним у плані технологічного виконання і вимагає максимальної уважності. Вибравши один раз надійне покриття даху можна забути про вологи і вогкості, так як вда ...

М'які покрівлі

Индекс доверия0 Отзывов
М'які покрівлі

г. Черновцы

Ремонт м'якої (плоскої) покрівлі евроруберойдом - ремонт скатної покрівлі окремими місцями (усунення течі) - капітальний ремонт плоскої покрівлі з розбиранням існуючого покриття, Відновленням ухилів, утепленням - капітальний ремонт скатної покрівлі c ...

Покрівля будь-якої складності, МДМ СИСТЕМИ * ТОВ

Черновцы, ул.Головна, 198-а

Втілити ідею в життя допоможуть професійні будівельники. Від фундаменту до покрівлі, дотримуючи всі технологічні та будівельні норми, будівельники нашої компанії у встановлені терміни зведуть і здадуть під "ключ" об'єкт будь-якої складності.