Звоните нам, Мы подберем Вам мастера

(050) 034 34 34 (098) 034 34 33

banner vobu 750x100
Встановлення кондиціонерів, обслуговування, ремонт та чистка

Встановлення кондиціонерів, обслуговування, ремонт та чистка

Кондиціонери зараз почали користуватися великою популярністю. Встановлення кондиціонерів відбувається в будинках, офісах, громадських закладах для очищення та охолодження повітря в приміщенні. У Чернівцях їх встановлюють так само і магазинах, розважальних центрах. Обслуговування систем кондиціонування і ремонт відбувається фахівцями, послуги яких можна замовити, звернувшись на фірму яка займається Встановленням обладнання.

Розберемося, як же відбувається монтаж систем кондиціонування, і які види систем бувають. Що б Встановлення кондиціонерів пройшла успішно необхідно знати пристрій і принцип роботи. У місті такі системи встановлюють фахівці. Самостійно провести монтаж системи не вийде. Тому у зв'язку із зростанням потреб населення, Чернівці починає наповнюватися фахівцями в даній області.

Побутові кондиціонери бувають таких видів:

  1. моноблочні
  2. спліт системи

До моноблочним кондиціонерів відносяться системи з виходом назовні. Серед них розрізняють побутові кондиціонери мобільні і віконні, тобто не вбудовувані і вбудовувані. Встановлення мобільного кондиціонера більш проста, для цього необхідно встановити систему так, що б була можливість вивести трубку на вулицю. Ремонт кондиціонерів такого типу є не складним.

Монтаж вбудованої системи трохи складніше, для цього готуються спеціальні кронштейни зовні будівлі, на які встановлюється частина вентиляційної системи. Обслуговування такого кондиціонера так само трохи ускладнюється. Спліт системи представляє з себе два готельних блоку один з яких кріпиться зовні будівлі, а інший залишається всередині. Встановлення спліт систем набагато складніше, адже монтажникові іноді доводиться працювати на висоті. Спочатку відбувається монтаж кондиціонера всередині кімнати, а після на вулицю виводитися другий блок. Між ними розташовується фреоновий шнур, який ні в якому разі не можна пошкодити. Встановлення спліт систем вимагає особливої уваги до деталей. Ремонт такої системи так само складний, але для професіонала немає нічого неможливого.

Ремонт кондиціонерів починається з виявлення причини поломки. Можливо, несправності зовсім і немає всього лише потрібна заправка та чистка кондиціонера. В трубках системи знаходиться охолоджуючий компонент - фреон, такий же, як і в звичайних холодильних камерах. При установці відбувається заправка та чистка кондиціонера такою речовиною, яке залишиться там ще на довго.

Чернівці надає мережа фірм надають монтаж систем кондиціонування повсюдно в будь-якому куточку міста і передмістя. Звернувшись у фірму вас ознайомлять з широким вибором охолоджуючих систем і розкажуть про всі плюси кожної з них. Підберуть і порадять систему кондиціонування, яка підійде для використання саме у вашому випадку. Майстри приїдуть в будь-який зручний вам час і проведуть монтаж кондиціонера швидко і якісно. Адже немає нічого простішого, ніж насолоджуватися приємним мікрокліматом в зручній атмосфері прохолоди.

 Автор Елена Ремотик

Чистка кондиціонерів в Чернівцях

Индекс доверия0 Отзывов

Чернівці

Сервісне обслуговування кондиціонерів Чернівці — це важливо. Обслуговування кондиціонерів в Чернівцях проводиться якісно і швидко. Фахівці перевірять готовність пристрою до роботи. Ремонт і обслуговування кондиціонерів в Чернівцях при регулярному прове ...

монтаж та ремонт кондиціонерів

Индекс доверия0 Отзывов
монтаж та ремонт кондиціонерів

г. Черновцы

Виконуємо монтаж та ремонт кондиціонерів, сервіснеобслуговування!!!

Продаж та монтаж кондиціонерів, КЛІМАТ СЕРВІС

Черновцы, ул. Николаевская 49а

Приватне Підприємство "Клімат Сервіс" спеціалізується на продажі, установці і сервісному обслуговуванню Кондиціонерів, Систем Вентиляції, Повітряний і Геотермальне Опалення найвідоміших світових виробників - Mitsubishi Heavy, Daikin, Dekker, Sharp, Panaso ...

Черновцы, ул. Шевченко, 69

Установка кондиціонерів, техобслуговування кондиціонерів та ремонт - це наша основна сфера діяльності. Наші фахівці професійно виконають будь-яку роботу, кондиціювання, будь то установка кондиціонерів, ремонт та сервісне обслуговування кондиціонерів. М ...

м. Чернівці

Установка кондиціонерів, технічне обслуговування кондиціонерів. Наші фахівці професійно виконають будь-яку роботу, кондиціювання, будь то установка кондиціонерів або ремонт.

Монтаж і установка будь-яких кондиціонерів, ОЗОН

Черновцы, ул. Стасюка, д. 14-а

Установка кондиціонерів нашою компанією здійснюється в Чернівцях. Для вибору моделі кондиціонера, місця розміщення блоків, складання раціональної схеми монтажу, організації дренажної системи і також консультацій з надійності техніки, її підбору та експлуа ...

Кондиціонування, Клімат-Захід

Индекс доверия0 Отзывов

Черновцы. ул.Ровенская 5а, оф.709

Проектування, монтаж, сервіс від напростиших в складних систем вентиляції, кондиціонування та опалення житлових, адміністративних, промислових об'єктів.

Кондиціонери, установка і обслуговування, Мегасервис

Черновцы, ул. Независимости, д. 111

Тільки якісна кліматична техніка: Кондиціонери, установка і обслуговування кондиціонерів, монтаж з гарантією.

Продаж, монтаж, гарантія на кондиціонери, APOLLO

Черновцы, ул. Винниченка 20

Продаж кондиціонерів (побутових, пром, полупром), монтаж, сервіс, гарантія. Знижки на electrolux, zanussi, ballu. Доставка та монтаж ексклюзивної техніки до трьох днів.

Продаж, встановлення та ремонт кондиціонерів повітря, магазин "Кондиціонери"

м.Чернівці. вул. Сторожинецька,18

Наш магазин пропонує кондиціонери повітря, побутового та промислового призначення, за конкурентноспроможніми цінами. Ми здійснюємо якісне встановлення кондиціонерів на вигідних умовах та по доступним цінам. Клієнти які купують у нас кондиціонери та ...