Звоните нам, Мы подберем Вам мастера

(050) 034 34 34 (098) 034 34 33

banner vobu 750x100
banner vobu 750x100
Кладка цегли, стін та блоків

Кладка цегли, стін та блоків

Протягом багатьох років, вимоги і норми щодо цегляної кладки не змінюються. Всі правила, які стосуються цього процесу перевірені численними розрахунками та практикою. Деякі з них будуть представлені в цій статті.

Кладка цегли вимагає постійної перевірки. За допомогою простих інструментів, під час такого процесу як кладка стін, обов'язково звертайте увагу на розміри зазорів між цеглинами і їх заповнення розчином.

Кладка стін вимагає якісного заповнення швів. Це залежить від якості розчину - він повинен бути достатньо пластичним. Ще одним способом, з допомогою якого перевіряється цегляна кладка та її якість, є перевірка розмірів нерівності на вертикальній поверхні вибудуваної стіни. У цьому випадку цегляна кладка перевіряється за допомогою двометрової рейки.

Кладка облицювальної цегли своїми руками - це не дуже складний процес. Вартість кладки цегли в переліку послуг будівельних фірм в Рівному, і не тільки, є однією з недешевих. Тому розумніше буде дізнатися всі тонкощі процесу і виконати її самим.

Для початку, необхідно придбати інструменти (якщо у вас їх немає) для цегляної кладки стіни - кельми, кирочку, рівень і висок. Ціна цих інструментів невелика. Кладка блоків з цегли - це дуже точний процес. Саме за допомогою схилу ви зможете забезпечити потрібну вертикальність кутів і прорізів майбутнього будинку. Рівень використовується тоді, коли кладка блоків виконується з цегли хорошої якості, який має рівні грані і кути. Практично всі міста, і Рівно в тому числі, надають будівельний матеріал такої якості. Якщо ви вирішили придбати його, то будьте готові до того, що вартість цегляної кладки обійдеться вам в кругленьку суму. Якщо ж ви працюєте з цеглою середньої або низької якості, ціна якого на порядок нижче, краще все-таки використовувати схил, так як рівень в цьому випадку може вас підвести.

Нагадуємо, потрібно ретельно виконувати перевірку того, як відбувається кладка облицювальної цегли. Фахівці в Рівному та інших містах, рекомендують перевіряти горизонтальність і вертикальність кладки, не менше ніж два рази на один метр висоти.

Дуже складний і важливий момент - кладка кутів. Саме від цього моменту залежить подальша кладка цегли усіх стін. Будь місто, наприклад Рівне, надає фахівців, які за певну вартість цегляної кладки по кутах зможуть допомогти вам в цьому питанні. Але керуючись точними схемами та розрахунками ви і самі зможете це зробити.

Вартість кладки цегли часто немаленька, але це того варто. Цегла, в якості облицювання вашого будинку, виглядає дуже красиво і дорого. Будинок з цегляним оздобленням однозначно буде привертати уваги перехожих.

 Автор Елена Ремотик

viber