Звоните нам, Мы подберем Вам мастера

(050) 034 34 34 (098) 034 34 33

banner vobu 750x100
banner vobu 750x100
Аварійне відкриття та ремонт замків, заміна та врізка

Аварійне відкриття та ремонт замків, заміна та врізка

У деяких випадках, встановлення замків стає просто необхідною. Виконується цього тоді, коли потрібен частковий ремонт або повна заміна замку.

Міняти дверний замок у Рівному та інших містах, варто в тому випадку, якщо:

  • не можна дістати ключ замкової щілини;
  • вийшла з ладу дверна ручка, заблокувала щілинку замку, і тепер необхідно аварійне відкриття дверних замків;
  • складно виконати блокування і розблокування замку.

Коли планується заміна замків, ви йдете і купуєте новий замок. Разом з придбанням такого типу, ви отримуєте гарантію того, що придбали надійне пристрій. Вам кажуть, що цей дверний замок здатний чинити опір будь-яким спробам злому і розтин замків непроханими гостями не повинно вас лякати. Згідно вимогам ГОСТ, для того щоб виконати ремонт або відкриття замків у разі їх несправності, ви можете звернутися в спеціальні сервісні центри, яких дуже багато в Рівному та інших містах. У цих випадках фахівці вам обов'язково допоможуть і встановлять нові замки для дверей або ж ремонтуватимуть старі.

Якщо вам потрібна заміна личинки замка або повна заміна замків, то ви повинні будете виконати наступні дії:

  • надати документи, якими підтверджується ваше право на проживання в цьому будинку або квартирі, і можливої міняти або ремонтувати цей дверний замок;
  • в подробицях викласти суть проблеми, щоб фахівець сам вирішив, вам потрібно встановлення замків або ж доречною буде лише заміна личинки замка.
  • дати повну характеристику про даному замку;
  • уточнити у майстра, буде виконуватися заміна або врізка замків.

Ні в якому разі не потрібно робити ніяких дій і міняти замки для дверей самостійно, якщо ви не володієте знаннями про принципи даного виду ремонтних робіт. На щастя, Рівне та інші міста, готові вам надати фахівців, які знають свою справу і можуть поставити нові замки для міжкімнатних дверей або вхідних, якісно і швидко.

Після того, як фахівець виконає свою роботу, не поспішайте з ним розплачуватися. Для початку переконайтеся в якісно виконувалась заміна або врізка замку. Дверний замок, який надає у продажу Рівно, і інші міста, встановлено якісно якщо він працює легко, без зайвого шуму і його блокування та розблокування легко виконується за допомогою оригіналу ключа. Це ж стосується, якщо міняють замки міжкімнатних дверей. Якщо ваш замок циліндрового типу, то варто звернути увагу на те щоб виступ механізму був не більше 3-х міліметрів. Надійний дверний замок - це те, що може убезпечити нашу квартиру від грабіжників і злодіїв. Дверні замки високої якості ламаються рідше, тому уважно стежте за якістю замку, який ви купуєте. У наш час фахівці, здатні виконати ремонт дверного замка швидко і якісно, головне звернутися в компанію, яка перебуває на ринку таких послуг вже давно, і має багато позитивних відгуків.

 Автор Елена Ремотик

Врізка замків

Индекс доверия0 Отзывов
Врізка замків

м. Рівне

Врізка замків, навісів, монтаж+піна. Встановлення дверей.

Мастерская по изготовлению ключей

Индекс доверия0 Отзывов
Мастерская по изготовлению ключей

Ровно, вул. Корольова, 22

Мастерская по изготовлению ключей предлагает изготовление дубликатов ключей к автомобильным, квартирным замкам, электронных ключей с чипом, ремонт и реставрацию замков, изменение секретности замков.