Звоните нам, Мы подберем Вам мастера

(050) 034 34 34 (098) 034 34 33

banner vobu 750x100
Аварійне відкриття та ремонт замків, заміна та врізка

Аварійне відкриття та ремонт замків, заміна та врізка

Дверний замок можна порівняти з охоронцем. І те, наскільки безпечно ми себе будемо відчувати з таким охоронцем залежить від того, наскільки міцним буде дверний замок, і на скільки якісно буде проведена його врізання. І якщо ще буквально десять років тому встановлення замків не вимагала присутності яких-небудь, особливих навичок і здійснювалася власними силами, то сьогодні справи йдуть по-іншому. Сучасні замки для дверей - це цілі механізми, і врізка або заміна такого замку під силу тільки фахівцеві.

Візьмемо, приміром, замки для міжкімнатних дверей. Яких тільки замків сьогодні не побачиш у Львові - це і класичні механічні замки, і електромеханічні, і навіть електромагнітні замки для міжкімнатних дверей. Навіть способів установки відомо як мінімум два - врізання та накладка. Також сьогодні у Львові дуже популярні замки для дверей, управління якими відбувається дистанційно, за допомогою спеціального пульта. Такі замки, звичайно, дуже надійні, та й виглядають досить естетично, відкрити такі двері зможе лише та людина, у якої знаходиться пульт. Проблеми починаються тоді, коли пульт втрачається, при цьому запасний пульт був загублений ще раніше залишається один вихід - відкриття замків. Здавалося б, що в цьому складного, але розтин замків з дистанційним управлінням самостійно зробити неможливо буде потрібно виклик майстра з фірми, яка здійснює аварійне відкриття дверних замків. І потрібно сказати, що і тут проблема не вирішиться, так швидко, як хотілося б. Добре, якщо мова йде про відкриття замків у власній квартирі, тоді, в принципі вам всього лише необхідно буде надати документи на право власності квартири і свій особистий паспорт або інший документ, що засвідчує вашу особу. А от якщо мова йде про розтин замків в орендованій квартирі, то без господаря ніхто цього не зробить. Добре, якщо власник живе в тому ж місті, де знаходиться квартира, і нехай навіть у такому великому місті як Львів. Це все одно простіше, ніж, якщо господар квартири знаходиться в іншій точці світу. Але якою б складною не була ситуація і де б не знаходився господар квартири, ні одна фірма не виробляє аварійне відкриття дверних замків без господаря квартири і без відповідних документів.

Що б таких проблем не виникало все це потрібно враховувати ще на самому початковому етапі - коли робиться в квартирі ремонт, проводиться заміна дверей і виробляється встановлення замків. Звичайно ж, коли відбувається ремонт, заміна замків - це, здавалося б, незначний процес, і ніхто на нього не звертає уваги. І вже тим більше, ніхто не замислюється про те, що крім основного ключа є ще й дублікати які обов'язково потрібно зберегти. І запасні ключі зазвичай діваються не зрозуміло куди. Згадують господарі про те, що запасні ключі десь мають бути лише тоді, коли втрачають свої основні ключі. І тоді вихід тільки один - заміна замків або ж заміна личинки замка. Але, до слова сказати, таку процедуру як заміна личинки замка дверей, особливо металеві, люблять не дуже. Краще якщо замок у дверях буде стояти «рідний», тобто той, що був вмонтований у двері до її встановлення. Щоб не виникало непередбачених ситуацій з дверима і замками, необхідно запам'ятати всього лише два простих правила:

1. Встановлення замків - це справа, яка не любить поспіху. І підходити до цього питання слід спокійно і зосереджено, навіть у такому місті, що живе в скаженому ритмі, як Львів.

2. Встановлення замків - робота складна і відповідальна і довірити її краще справжньому професіоналу.

 Автор Елена Ремотик
Встановлення та ремонт замків і дверей GERDA (Герда)

м. Львів

Наша компанія пропонує професійні консультації, продаж, встановлення, гарантійне та сервісне обслуговування дверей, замків та сейфів. Пропонуємо: - Професійні консультації; - Встановлення замків GERDA TYTAN ZE-1, TYTAN Z-2, TYTAN ZX GT, TYTAN ZX Plu ...

Аварийное вскрытие замков, ремонт сейфов

Львов, пр. Червоної Калини 85 а

Основной деятельностью нашей компании является продажа, установка, ремонт и сервисное обслуживание замков, сейфов, дверей, охранных систем и систем видеонаблюдения. Многолетний опыт наших специалистов и знание конструктивных особенностей замков, двер ...

Аварийное вскрытие замков

Индекс доверия0 Отзывов
Аварийное вскрытие замков

г. Львов

Аварийное открытие дверей, открытие любых замков, сейфов, автомобилей в городе Львов, во Львовской области, а также по западному региону Украины.

м.Львів

Аварійне відкриття замків Львів, аварійне відкривання дверей по Львову, відкриття сейфів місто Львів, розкриття дверних замків м. Львова, як відкрити дверний замок. Не можете відкрити замок авто або дім? Збіг обставин не завжди трапляється своєчасно. І ...