Звоните нам, Мы подберем Вам мастера

(050) 034 34 34 (098) 034 34 33

banner vobu 750x100
Чоловік на годину, побутові послуги, домашній майстер, дрібний ремонт

Чоловік на годину, побутові послуги, домашній майстер, дрібний ремонт

Але, незважаючи на це, все одно в будинку потрібно підтримувати чистоту і порядок, створювати затишок, виконувати дрібний побутовий ремонт. На жаль, на це все часто не вистачає часу, а в деяких випадках знань і умінь. Домашні проблеми можуть бути дуже різнопланові і не в кожній родині знайдеться майстер на всі руки, який зможе вирішити будь-яку задачу.

Спосіб життя сучасних людей, що проживають у Львові, мало чим відрізняється від способу життя людей, які населяють інші міста. Кожна людина, снідаючи рано вранці, малює в своїй голові план дій на сьогодні. У кожного свої плани, але у всіх вони грандіозні. Життя біжить в такому темпі, що, коли приходить вихідний, хочеться просто повалятися нічого не роблячи.

Оскільки Львів - сучасне місто, і його мешканці завжди йдуть в ногу з часом, то серед організацій, які пропонують різні послуги, без зусиль можна відшукати послугу чоловік на годину або дружина годину.

Звертаючись за допомогою, ви можете бути впевнені, що приватний майстер, якісно та в потрібні терміни виконає необхідний дрібний побутовий ремонт, оскільки в таких компаніях в Львові, працюють тільки фахівці, які є професіоналами у своїй сфері.

Послуга дружина на годину включає в себе різноманітні господарські роботи: будь-яка прибирання, прання, прасування, приготування їжі, придбання продуктів та інших необхідних товарів, миття посуду, оплата рахунків, дрібний ремонт одягу і все те, що робить кожна жінка щодня. Послуга чоловік на годину передбачає виконання широкого спектру ремонтних і сервісних робіт.

Якщо у вас потекла труба і її треба замінити, забилася каналізація і її треба терміново прочистити, а може ви купили нову пральну машинку, яку треба підключити і ванну, яку потрібно встановити - домашній майстер впорається з будь-якими сантехнічними роботами. Важко собі уявити життя без телевізора, фена, комп'ютера, але коли вимикається світло, все це стає марним і ми себе відчуваємо усунутими від світу, а може після ремонту, ви ніяк не замініть старі вимикачі і не повісите світильник над ліжком - майстер на годину і вирішить ці проблеми.

Коли потрібно встановити двері, зібрати меблі або повісити полку, картину або дзеркало чоловік на годину завжди прийде на допомогу. Не кине вас приватний майстер, якщо вам треба забити цвях, зробити отвір в стіні, прибити карниз і повісити штори, адже будь-який дрібний ремонт - це його профіль. У випадку, наприклад, поломки замка, домашній майстер оперативно добереться до місця події і також оперативно допоможе відкрити двері. Виконання демонтажних, ремонтних та оздоблювальних робіт будь-якої складності, а також інтенсивна прибирання приміщення після ремонту, буде виконана, адже майстер на годину - це майстер на всі руки. Львів - місто, в якому жінки і чоловіки часто виконують однакові за складністю роботи. Добре це чи погано сказати важко. Так чоловік на годину, готовий взятися за так звану жіночу роботу, пов'язану із збиранням різних приміщень - квартир, офісів, заміських будинків.

 Автор Елена Ремотик

Бытовые проблемы любой сложности

Индекс доверия0 Отзывов

Львов

Бытовые проблемы любой сложности,включая восстановление данных при падениях системы пк,- качественно,надежно,доступно

Домашній майстер, Чоловік на одну годину

м. Львів

Швидко і якісно вміло і надійно всі види дрібного ремонту на дому в квартирі і в офісе.Сверлім(встановлення карнізів), клеїмо, збираємо і розбираємо меблі, ремонт пральних машин, мікрохвильових печей, сантехніки [гідромасажні ванни-кабіни, турецькі лазні, ...

Домашний Мастер выполнит любые поломки в вашем доме или офиса

г. Львов

Домашний мастер выполнит работы по электрике, сантехнике, повесит полку или карниз. Собирёт, разбирёт и отремонтирует мебель. Выполнит любые поломки в вашем доме или офиса.

Домашній майстер Аіболит

Индекс доверия0 Отзывов
Домашній майстер Аіболит

м. Львів, вул. Хоткевича,18

Домашній майстер «Аіболит» у зручний для Вас час вирішить побутові негаразди у Вас дома або у Вашому офісі. Ремонт меблів, сантехніки, електрики, абажурів, карнизів, вбудованої техніки. Підключення пральних та посудомийних машин. Встановлення і настро ...

Сервісна служба дрібного ремонту

Индекс доверия1 Отзывов
Сервісна служба дрібного ремонту

м. Львів

Послуга "Чоловік на годину". "Послуга 1001 дрібниця по Вашому господарству". Виконаю будь-який дрібний ремонт Вашої оселі: штукатурка, малярка, лінолеум, ламінат, ковролін, заміна розеток, проводки, ремонт сантехніки (заміна водяних кранів, ремонт бачка ...