Звоните нам, Мы подберем Вам мастера

(050) 034 34 34 (098) 034 34 33

banner vobu 750x100
Гіпсокартонні конструкції, монтаж, стелі та стін з гіпсокартону

Гіпсокартонні конструкції, монтаж, стелі та стін з гіпсокартону

При проведенні ремонтних і будівельних робіт широко використовується такий популярний і універсальний матеріал, як гіпсокартон. Це двошаровий аркуш щільного будівельного картону, заповнений гіпсової масою з наповненнями.

З використанням даного матеріалу монтують гіпсокартонні конструкції, що виробляють обшивку стін і навіть встановлюють цілі стіни з гіпсокартону. Цей матеріал використовують як при проведенні ремонтних і будівельних робіт в квартирах і будинках, так і в офісних, торгових центрах, виробничих і складських приміщеннях. Львів зі своїми різноманітними будівлями, яскраво демонструє різноманітні підходи у використанні гипсокартона. Гіпсокартонні роботи не вимагають глибоких будівельних знань і досвіду, монтаж гіпсокартону досить простий.

Монтаж стелі з гіпсокартону став популярний у Львові за рахунок можливості втілення різноманітних дизайнерських ідей і простоти цих робіт. Гіпсокартонні стелі мають рівну поверхню і дають можливість зробити будь-який вид обробки. Завдяки своїм характеристикам, монтаж стелі з гіпсокартону дозволяє надати приміщенню виразності, ексклюзивності та своєрідності. У Львові велику популярність і широке поширення отримали багаторівневі стелі з гіпсокартону. Такі гіпсокартонні стелі дозволяють легко приховати електричні та вентиляційні комунікації, вмонтувати світильники, приховати їх нерівності і дефекти стелі. Багаторівневі стелі з гіпсокартону дають можливість зрадити стелі унікальної і неповторної форми.

Гіпсокартонні перегородки використовуються при необхідності створення огороджувальних та розділових конструкцій. Арки з гіпсокартону, як і стелі, що відрізняються простотою монтажу, міцністю конструкції, забезпечують шумо - і звукоізоляцію. Монтаж гіпсокартону залежить від мети і результату, якого ви хочете добитися.

Також арки з гіпсокартону обійдуться Вам значно дешевше, ніж зведення їх з іншого матеріалу. Щоб створити гіпсокартонні перегородки потрібні тільки металопрофіль та гіпсокартон, при створенні цегляної стіни потрібно цегла, пісок, цемент, металеві прути, вода, що обійдеться значно дорожче, ніж роботи з гіпсокартоном. Але найголовніше, якщо у Вас немає досвіду кладки цегли, самостійно виконати ці роботи навряд чи вийде, на відміну від арок з гіпсокартону.

Стіни з гіпсокартону, аналогічно перегородок, монтуються на металевий каркас, але тільки з одного боку. Оздоблення стін гіпсокартоном дозволяє приховати нерівності і створити різноманітні полички, ніші, підставки і т. п.

Обшивка стін гіпсокартоном може здійснюватися навіть у приміщеннях з підвищеною вологістю, будь то ванна кімната або басейн. За таких умов робота з гіпсокартоном повинна проводитися з використанням гидроустойчивого матеріалу.

Оздоблення стін гіпсокартоном також більш приваблива, ніж виконання штукатурних робіт тим, що Гіпсокартонні роботи виконуються без пилу і нанесення приміщення бруду. Обшивка стін гіпсокартоном практично і економічно вигідніше і зручніше, ніж будь-який інший варіант.

Таким чином, Львів з великою кількістю представників будівельних професій використовує гіпсокартон у всіх можливих випадках і варіаціях, оскільки він значно здешевлює і спрощує виконання монтажних і будівельних робіт.

 Автор Елена Ремотик
Монтаж гіпсокартонних конструкцій та підвісних стель типу АРМСТРОНГ

Львів, Навроцького 1

виконуєм такі види робіт: •влаштування підвісних стель; •малярні роботи; •монтаж гіпсокартонних конструкцій; •укладання плитки; •інші ремонтно-будівельні роботи. На сьогоднішній день займає впевнені позиції в області монтажу гіпсокартонних конструкцій та ...

Проводимо монтаж гіпсокартонних конструкцій будь-якої складності!

м. Львів

Досвід роботи 12років. Професійна лазерна розмітка.Монтаж перегородок, фальш-стін,стель простих,стель складних,мансардні приміщення.Швидко,якісно,недорого.Працюємо р. по Львову.

Гіпсокартонні роботи професійно

Индекс доверия0 Отзывов
Гіпсокартонні роботи професійно

м. Львів

Гіпсокартонні роботи будь-якої складності стін, стель, перегородок, електрика, Петро.

Гіпсокартон, стіни, стелі, перегородки

м. Львів

Вагонка, гіпсокартон,шпаклівка. Стіни ,стелі, перегородки. Квартири, офіси,котеджі. Довірте роботу професіоналам

Гіпсокартонні конструкції, Інтергіпс

Львов, проспект В. Чорновола, 67, офіс 309

Якщо у Вас виникла потреба в оздоблені приміщень житлового, адміністративного або промислового призначення із використанням гіпсокартону, конструкцій для підвісних стель та виконання інших оздоблювальних робіт, тоді найкращим рішенням буде звернутись в ...