banner vobu 750x100
Аренда инструмента, спецтехники, прокат электроинструмента, строительного инструмента

Аренда инструмента, спецтехники, прокат электроинструмента, строительного инструмента

Во время ремонта неизбежно возникает необходимость выполнения единоразовых работ с применением спецтехники. И не у каждого имеется про запас весь необходимый комплект техники. В данном случае идеальным решением становится прокат электроинструмента, а также аренда разнообразного строительного инструмента.
В Ивано-Франковске имеется достаточное количество профессиональных фирм, предлагающих свои услуги по аренде спецтехники. Воспользовавшись прокатом электроинструмента, Вы обеспечите себя всеми необходимыми приспособлениями. Кроме того, Вы сможете ощутимо уменьшить расходы на покупку дорогостоящих профессиональных устройств, а также избежать проблем с хранением и неизбежным ремонтом громоздких приспособлений. Важно отметить, что при аренде строительного инструмента Вы имеете возможность опробовать технику в «деле» перед ее приобретением. Аренда спецтехники не требует больших первоначальных вложений средств, а все работы Вы выполняете в срок и при помощи современного высокопроизводительного оборудования. Большинство компаний в городе Ивано-Франковск также предлагают своим клиентам возможность арендовать инструмент на длительный период с возможностью его последующего выкупа, что позволяет сначала испытать инструменты в действии, а уже потом подобрать наиболее приемлемый вариант.

Оренда інструмента, спецтехніки, прокат електроінструменту, будівельного інструменту, Івано-Франківськ

Під час ремонту неминуче виникає необхідність виконання одноразових робіт із застосуванням спецтехніки. І не в кожного є про запас весь необхідний комплект техніки. В даному випадку ідеальним рішенням стає прокат електроінструменту, а також оренда різноманітного будівельного інструменту. В Івано-Франківську є достатня кількість професійних фірм, що пропонують свої послуги з оренди спецтехніки. Скориставшись прокатом електроінструменту, Ви забезпечите себе всіма необхідними пристроями. Крім того, Ви зможете відчутно зменшити витрати на покупку дорогих професійних пристроїв, а також уникнути проблем з зберіганням і неминучим ремонтом громіздких пристосувань. Важливо відзначити, що при оренді будівельного інструменту Ви маєте можливість випробувати техніку в «справі» перед її придбанням. Оренда спецтехніки не вимагає великих початкових вкладень коштів, а всі роботи Ви виконуєте в строк і за допомогою сучасного високопродуктивного устаткування.
Більшість компаній в місті Івано-Франківськ також пропонують своїм клієнтам можливість орендувати інструмент на тривалий період з можливістю його подальшого викупу, що дозволяє спочатку випробувати інструменти в дії, а вже потім підібрати найбільш прийнятний варіант.
Прокат бетономішалки / оренда бетонозмішувача

Івано-Франківськ

Бетономішалка 150л Оренда 100грн/день Застава 2000грн При оренді більш ніж на 5днів доставка безкоштовна

Віброплита виброплита оренда прокат трамбовка

Івано-Франківськ

Віброплита Scheppach HP 1100S Центробіжнасила 11.0 (кН) Потужність двигуна 5.5 (л. с.) Вага плити 65.0 (кг)

Услуги экскаватора, аренда екскаватора с гидромолотом

Ивано-Франковск

Аренда, услуги, экскаватора от 10-ти дней с доставкой по Ивано-Франковску 100% гарантия выполнения работы! f Качественно и недорого предоставляем услуги экскаватора. В наличии колесный и гусеничный экскаваторы в комплекте есть ковш и гидромолот. В ...

Прокат електроінструменту

Индекс доверия0 Отзывов
Прокат електроінструменту

м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності 148а

Широкий вибір електроінструменту на прокат за доступними цінами.

Здам в оренду перфоратор Makita HR2470T

Индекс доверия0 Отзывов
Здам в оренду перфоратор Makita HR2470T

м.Івано-Франківськ

Здам в оренду перфоратор Makita HR2470T

Здам в оренду ришувальне обладнання

Индекс доверия0 Отзывов

м. Івано-Франківськ

Здається в оренду будівельне риштування, швидкозбірне, 135м2.

Оренда інструменту

Индекс доверия0 Отзывов

м. Івано-Франківськ, Лалуське шосе 2

Здаєм в оренду: бензиновий електрогенератор 7кВт (3-фазний) з інвертором; бензобур; бензопила; зварювальний апарат 200А; бетономішалка. Надаємо послуги з перевезення до 2т.

Оренда інструмента

Индекс доверия0 Отзывов

Івано-Франківська обл, Коломия

Оренда перфораторів, відбійних молотків, трамбівок та іншого електроінструменту.

Прокат електроінструменту, Електробум

м. Івано-Франківськ

Пропонує широкий вибір продукції: - акумуляторні шурупокрути; - відбійні молотки; - перфоратори; - кутові шліфувальні машини; - ударні дрелі; - генераторні станції; - розхідні матеріали; - та багато іншого.

Оренда риштування

Индекс доверия0 Отзывов
Оренда риштування

м. Івано-Франківськ

Здамо в оренду риштування, ціна 45 коп. /м2 Пропонуємо в оренду будівельне риштування для виконання зовнішніх робіт, утеплення, фасадних робіт, риштування стальне, рамне.