Звоните нам, Мы подберем Вам мастера

(050) 034 34 34 (098) 034 34 33

banner vobu 750x100
Адрес
г.Черновцы
Главный телефон
(066) 335-77-61Скажите, что Вы нашли объявление на портале "МойРемонт"
Доп. телефоны
(067) 335-77-61, (066) 713-97-86
Цена услуги от (грн)
300.00
Ми пропонуємо комплекс послуг, починаючи від ремонту побутової техніки до будівництва будинку «під ключ» у Чернівцях та Чернівецькій області.
Починаючи будівництво або ремонт, варто все ретельно продумати й спланувати. Наявність грамотного проекту дозволить уникнути помилок й недоліків, та як наслідок витрат на їх усунення.
Побудувати будинок або зробити ремонт можливо самостійно, це дозволить істотно заощадити кошти. Приступаючи до такого завдання необхідно бути впевненим у своїх силах та знаннях. Але, будівництво - це складний та багатопрофільний процес, який вимагає дотримання технологій та послідовності проведення робіт.
Наша компанія активно розвивається, користуючись заслуженою довірою та повагою численних партнерів й замовників.
Основна спеціалізація «Профібуд Захід» - ремонт квартир та офісних приміщень, будівництво будинків. Ми виконуємо будь-які види оздоблювальних робіт, електромонтажні, сантехнічні роботи, реконструкцію та перепланування приміщень.
Важливим напрямком діяльності нашої компанії є проектування та монтаж спортивних комплексів та дитячих майданчиків, який включає укладку спортивного покриття, монтаж огорожі, монтаж освітлення, монтаж спортивного обладнання та дитячих ігрових комплексів.
Завдяки багаторічному досвіду професіоналів та вигідними умовами співпраці ми реалізуємо побажання кожного нашого клієнта якісно та в строк!