banner vobu 750x100
Адрес
Белая Церковь, пер. Курсовой 17-А
Главный телефон
(0456) 33-34-86, (063) 729-56-99Скажите, что Вы нашли объявление на портале "МойРемонт"
Наша компания предлагает стальные входные двери (не Китай)со склада и под заказ, изготовление 3-5 дней. Многообразие серий позволяет выбрать двери с необходимыми потребительскими свойствами и разумным соотношением цена/качество.

В зависимости от серии отделка двери - декоративные МДФ-накладки, накладки из натурального дерева, порошковая покраска, кож.зам... витраж.

Для дилеров и оптовиков есть специальные предложения.

Отзывов (4)

★

Замовлення дверей
Правдивий вiдгук про замовлення двох дверей классу Еталон Бастiон. Заказ зроблений 9.01.2018 на даний момент 23.03 дверi досi не доробленi. А саме, прийшли дверi по новiй поштi з замками, якi ми не замовляли, на питання чому...сказали аналоги, без узгодження поставили. Мiсяць ми "просили" поставити тi, якi ми замовляли. Запропонували вислати нам iх новою поштою. На вiдмову прислали бригаду ще через два тижнi, помiняли замки, Але...серцевини не помiняли. Тепер про серцевини: одним ключем можна вiдчинити два замки) iншим ключем ще iншi два замки, такi от серцевини. Пообiцяли поставити iншi, чекаем...з 05.03 по сьогоднi 23.03. Такi от замовлення. Вiдгук для роздуму. Цей вiдгук кину не тiльки на сайт пiдприемства, так як впернена, що його видалять.

Не задоволена!!!!
В цій фірмі працюють безвідповідальні нездари! Не можуть навіть виміряти розміри правильно. Консультантам всеодно яким буде замовлення, тому вони не попереджують клієнта що рама на яку кріпляться двері тільки одного темного кольору. Тепер двері цієї не відповідальної фірма зіпсували весь інтер"єр в квартирі!
І прицьому без компенсації.

Отзыв
По поводу Лакосты то что бастион делает в месяц Лакоста делает за день
двери Лакосты "теже яйца только сбоку" а быль про качество фонарь на работе текучка директор думает только про себя.

Качество дверей
Скажу единственное что лакоста делает на много больше ошибок во время сборки дверей, а на бастиони "сношают" за любую мелочь, хотя ребята молодцы стараются!

Оставить отзыв

Карта