Звоните нам, Мы подберем Вам мастера

(050) 034 34 34 (098) 034 34 33

banner vobu 750x100
Адрес
м. Луцьк, вул. Ковельська, 22, оф. 301
Главный телефон
(050) 926-27-53Скажите, что Вы нашли объявление на портале "МойРемонт"
Фотографии (3)
Студія дизайну «De Style»– команда кваліфікованих дизайнерів, які створять індивідуально для Вас неповторний дизайн інтер’єрів, фасадів, ландшафтів. Вишуканий смак, нестандартний підхід, креативне мислення – ось запорука неповторності Вашого помешкання. Створюваний нами дизайн інтер’єрів – це затишок, комфорт та душевна гармонія.

Основний пріорітет– індивідуальний підхід до кожного кліента. Спектр діяльності включає всі послуги по дизайну: від професійної консультації до комплексного створення дизайн-проекту з авторським наглядом. Наша ціль - створення живого унікального інтер'єру, який підкреслить Вашу індивідуальність. Ми надаємо нашим клієнтам послуги найвищої якості, постійно вдосконалюючи наші професійні навички.

Наша мета - задовольнити естетичні потреби клієнта та максимально ефективно поєднати красу і функціональність приміщення, що розробляється.
Наше кредо - інноваційний дизайн, але практичний підхід до вибору матеріалів; точність креслень і використання реально існуючих матеріалів і технологій.
Карта