myremont logo

tels main05 01
tels main05 02tels main05 03tels main05 04tels main05 05

Адрес
м. Біла Церква, вул. Ярмакова 19, 3 поверх
Главный телефон
(063) 299-45-28, (067) 939-02-52, (098) 854-61-40Скажите, что Вы нашли объявление на портале "МойРемонт"
Фотографии (1)
Інтернет-магазин ROVO - це справжня знахідка для тих, хто шукає професійне чи побутове обладнання високої якості та необхідні аксесуари до нього.

Ріжучий та ручний інструмент - надійний помічник для дбайливих господарів.

Ми пропонуємо великий вибір ріжучих пристроїв для різних видів робіт з металом, деревом, каменем, бетоном, керамічною плиткою та іншими твердими матеріалами. Радимо звернути увагу на надійні алмазні круги, що використовуються для обробки високоміцних матеріалів (метал, бетон, скло, природний камінь). Головною перевагою устаткування такого типу є висока практичність та зносостійкість. Також алмазні круги забезпечують високу точність та якісну лінію зрізу.

В нашому Інтернет-магазині кожен знайде необхідне устаткування. Якщо ви дбаєте про свій дім, вам неодмінно знадобляться пристрої недорогих та практичних моделей. Домашнім майстрам, які часто проводять ремонті роботи, варто придбати акумуляторний або електроінструмент, а для професійних будівельників у нас є потужні моделі з бензиновим двигуном.

Ми також пропонуємо надійне столярно-слюсарне устаткування: у категорії «слюсарний інструмент» ви знайдете широку групу товарів, призначених для різання, обробки, кріплення і затиску різних матеріалів. Ця категорія широко застосовується як в побуті, так і на професійному рівні. Таке обладнання призначене для роботи з металом, а тому характеризується високою міцністю і здатністю легко впоратися з цим твердим матеріалом. Також воно чудово справляється з пластиком, деревом та іншими матеріалами.

Ріжуче слюсарне устаткування представляють якісні пили, рубанки та надійні ножівки по дереву, металу, пластмасі та іншим матеріалам. Молотки, киянки, сокири, зубило та інші вироби, призначені для різної деформації матеріалів - ми пропонуємо тільки якісний ударний інструмент.

Крім того, не слід забувати про різноманітні викрутки, які стануть у пригоді під час проведення слюсарно-ремонтних робіт. Якісні рулетки стануть у пригоді при точному вимірюванні. А якщо потрібно щось прикрутити чи відкрутити - у нас знайдуться шуруповерти на будь-який смак.

Автоінструменти та електроінструменти для відмінної роботи вашого автосервісу

Ви шукаєте надійні домкрати високої якості за доступною ціною? Ми раді запропонувати вам автоінструмент різних модифікацій, а також набори підставок під автомобіль. Ми пропонуємо надійні та зручні в експлуатації домкрати для підйому автомобілів та різноманітних вантажів.

Сучасні роботи не обходяться без використання шліфувального, та відрізного устаткування для дому. Ми пропонуємо якісні електропристрої за доступною ціною. Дрилі, шуруповерти, перфоратори, викрутки та інший ручний інструмент - без їх використання вже неможливо уявити собі якісну роботу майстра. Якщо ви вирішили купити перфоратор - ми пропонуємо вигідні умови. Адже у нас ви знайдете гарантовано надійне та якісне обладнання!
Карта

Не нашли что искали? Воспользуйтесь поиском!