Квартирний переїзд, перевезення «Майстер на виклик».

Индекс доверия
0 Звезд
   Отзывы (0)
Адрес
м. Тернопіль
Телефон
(0352) 42-23-52, (094) 973-83-52, (096) 880-09-96
Веб-сайт
Kлючевые слова
Грузоперевозки
   
Телефон не отвечает? адрес не тот?
Якщо Вам необхідно переїжджати на іншу квартиру чи, дай Боже, у власний будинок – звертайтеся до нас. Пропонуємо почати з дзвінка у Сервісну службу «Майстер на виклик» за номером телефону 42-23-52.

Вам відповість ввічливий диспетчер-консультант, яка якомога докладніше розкаже про наші тарифи, про необхідні види робіт для квартирного переїзду у Тернополі і області, розмір транспорту і кількість вантажників, відповість на всі Ваші питання.

Хочете викликати до себе спеціаліста, який на місці більш точно зможе врахувати всі нюанси квартирного переїзду? Якщо квартирний переїзд по Тернополю - будь ласка, ця послуга буде надана в будь-який зручний для Вас час.

При необхідності ми підготуємо меблі до переїзду і підберемо пакувальний матеріал, тим самим максимально підготуємо Ваші речі до переїзду.

Квартирний переїзд починається з підготовки: наші вантажники складуть Ваші речі в спеціальні коробки, акуратно розберуть і упакують меблі, винесуть та завантажать їх у транспорт.

Наступний етап - вивантаження речей та доставка їх до квартири. Наші вантажники зберуть меблі і розставлять її відповідно до Ваших побажань.

Наші фахівці:

- Приїдуть точно в домовлений час;
- Розберуть меблі;
- Упакують всі предмети (за бажанням);
- Акуратно винесуть та завантажать їх на транспорт;
- Закріплять вантаж в кузові автомобіля;
- Дбайливо перевезуть та розвантажать;
- Занесуть по місцю та розставлять згiдно Вашої вказівки;
- Зберуть меблі.


Строительный портал Украины - Мой Ремонт - Каталог фирм, услуг и магазинов по ремонту.Первый всеукраинский ремонтно-строительный портал Каталог фирм, услуг и магазинов по ремонту Отзывы клиентов, быстрый поиск
Home Главная Каталог фирм Тернополь 11 - Услуги разное Грузовые перевозки, грузчики, доставка стройматериалов, офисный, квартирный переезд Квартирний переїзд, перевезення «Майстер на виклик».
     

icon question
Не нашли что искали? Воспользуйтесь поиском!
     


Login участника2010 - © 2014 Мой Ремонт - Первый всеукраинский ремонтно-строительный портал. Все права защищены. Контакты
     
Разработка и веб дизайн
Разработка и веб дизайн